Ben de havalı ve güzel olmak istiyorum ama neden sorun bi'?

şimdi benim bir kompleksim oluştu. sevgilim gayet yakışıklı ve hoş biri ve şeytan tüyü denilen o çekiciliğe sahip. ama çevremdekiler ki en yakın arkadaşlarım da dahil beni biraz küçük görüyorlar. bana sen onun gibisini bidaha bulamazsın çok hoş çocuk çok tatlı çocuk gibi laflar söylüyorlar mesela kavga ettik diyelim öyle bi çocuk bidaha sana bakarmı diyorlar :( onlara ağızlarının payını vermek istiyorum..

şimdi bana gelelim orta seviyede bir güzelliğim var. ağzım burnum kaşım gözüm normal çok şükür bir anormallik yok ama çok sönüğüm.. kıyafetlerim çok sönük birkere onları değiştiricem ve saçlarıma hiç özen göstermem onlarada fön çekicem ve daha sosyal neşeli olcam. başka neler lazım ?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Başkalarının dediğine kulak asma ilk önce kendinle barışık ol allah herkesi değişik yaratmıştır en yakın dediğin insanlar aslında kendileri küçük bunlara arkadaşım diye telefuz etme bile bence etrafında çevrende güzel arkadaşlıklar kurmayı dene sana zarar veren bu tür yorum yapanlar zaten senin arkadaşın değildir bence tatlı çocuk demeklede iş bitmiyor güzel ahlaklımı dürüstmü insan olması önemli saygılı efendi bir adam olması şart eskiden bunlar denirdi şimdi ne olursa olsun tatlı ohh çok yakışıklı çok yakışıklıkla çok güzel olmakla insan olunmuyor bırak başkalarının ne dediğini bir kavgada sana bakmayan bakmasın dünyada bulunmaz hint kumaşımı giderse gider başka insanmı yok seni seviyorsa zaten gitmez bir bayan olarak sende tv'de süs bebeklerine özenme kendin ol sahte olma başkalarının dediğinede kulak asma öyle senin arkadaşalrın çokmu iyi anıyorlarda onun gibisini bulamazsın diye söz söylüyor başkalarını ilişkine karıştırma çevrende seni kıskanan çok insan var bana göre sevgilnle aranda geçen hiç birşeyi anlatma bırak içinde kalsın senin erkek arkadaşın için öyle diyen gözü var demek ki aranıza bile girerler ayağnı denk al bence dikkatli ol arkadaş çevreni çok iyi seçmelisin bence o çocuk seni seviyorsa herhaliyle seni sever tatlıkla ilişki yürümüyor erkeğin tatlısımı olurmuş birkere..sen sevgilinle iyi anlaş başkalırını araya sokma o yeter sana .sönüğüm nedemek bence kompleksini yenmem lazım senin bir fönle göze girmek diye birşey yoktur bir atasözü vardır bir kıyafete bakcan bide kıyafetin içine bakcan adam mı diye o misal bu tür komplesklere ihtiyacın yok umarım dediklerimden birşey çıkarırısın ...

0|0
    0|0
    • evet anladım teşekkür ederim size. birkere deselr o kadar takmam ama sürekli duyduğum şeyler artık kafaya takmaya başladım yani sizede elli kere aynı şey söylense sizde kafanıza takmazmıydınız :S

• teşekkür ederim :):)

• Kendini boş şeyler için üzme üzmeye değmez bırak keyfine bak sevgilinle tadını çıkar ...

Erkekler Ne Diyor 6

• Havalı kızları sevmiyoruz.

0|0
    0|0
  • bir insan niye ve nasıl kendisine sönük der? sen arkadaşlarının boş laflarına bakma. sende birşey görmüş ki seninle birlikte, boşver gerisini sister

0|0
    0|0
  • kendin ol hiç uğraşma çocuk beyenmiş sende istemişsin başkalarının çekememezliğine kurban gitmeyin kal öyle sen kasma kendini :D

0|0
    0|0
  • az cilveli ol

0|0
    0|0
  • bence saçlar ve gözler makyajlı elbiselirinde biraz dekolte yada dar olursa dikkat çekersin

0|0
    0|0
  • havalı ve kendini güzel sanan kızlara gıcık oluyorum. sanki vatana millete bir faydaları var. bence hiç bulaşma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Başkalarını neden önemsiyorsunuz bu kadar? Gerekli gereksiz konuşanlar neden sizi etkilesin?

0|0
    0|0
  • Özgüven sahibi ve başı dik bakabilen bir kız ne giyerse giysin herkesin dikkkatini çeker..

0|1
    0|0
  • kıyafet değiştircem demişsin de o iş çok zor ya ben de aynı durumdayım bugün bütün heryeri gezdim dolaştım inanır mısın elimde hiç bir şey yok bu değil bu hiç değil bunlar sıradan diye diye birşey alamadım saçlarım güzel bakarım özen gösteririm de bir de benim az biraz kilo sorunum var ya en büyük derdim o ama bu kıyafet işine taktım ve artık kimse benimle çıkmak istemiyor annem bile bir şey almıyorsun dolandırıyorsun diyor ve ben baya para biriktirdim bu durum için ama yok bulamıyorum bir şey ya da bulduklarım çok pahalı oluyor yahu bir panyolon 340 tl olur mu

0|0
    0|0
    • aynen bende dün gittim bakıyorum bakıyorum hiçbişey bulamadım. ayrıca kış gelmedimi ya heryerde ince tüller tshirtler yada tam tersi kapkalın kazaklar falan. kutuplardamıyız biz ya anlamadım. şöyle güzel birşeyler bulamadım gezmediğim mağaza kalmadı

Yükleniyor...