Yaşadığınız en komik olay nedir?

Her anlattığınızda güldüğünüz komik bir olayı anlatın bakalum :D

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• :D kuaför de calısıyordum o zamanlar yıkama setinin oldugu bölgeye yere saç kremi dökülmüş yerlerde fayans tabi bende farketmedim bi hışımla yıkama setine dogru yürüdüm müsterinin sacını yıkıcaktım sen bas o kreme sonra kay bildiğin duvara güm diye yapış bi yandan utanc bi yandan gülme krizi dediğim lafta şu '' offf frenleyemedm kendimi'' bunun üzerinide dahada güldüler neyse:((( :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Milletin ortasında düştüm daha ne olsun.

0|0
    0|0
  • ortaokula gidiyorum. sabah kalktım uykulu uykulu gözlerim yarı açık üstümü giyiyorum,gömleği giydim,kıravatı taktım,ceketide giydim aldım çantayı çıktım dairenin kapısından.uyku hali devam ediyor tabi.bir soğukluk geliyor ama bacaklarım üşüyor.ayakkabıları giyerken(ilkini giydim) bir baktım pantolunu giymeyi unutmuşum:) nasıl mallıktı bir ben bilirim.

0|0
    0|0
  • Yurtdışında üzerim çıplak bir şekilde bir kızı (kaşardı) öptüm anice sonra kaçarken sırtıma bir tokat attı 1 hafta 5 parmağın izi geçmedi resmen kan oturmuştu eli kuvvetliymiş hatunun :))

0|0
    0|0
  • bi ara trafikteyken kırmızda içim geçmiş uyuya kalmıstım uykusuzdumda sonra arkadakiler korna falan derken o arada polisde vardı sansıma geldı bastı cezayı ozaman tam uyandım

0|0
    0|0
    • nasıl uyudun maşallah sana :D

• az önce gezinirken bu denk geldi baya güldüm:):) baya baya

link

0|0
    0|0
  • Bır ara mısafırlığe gıttım kapının onune geldım ve beklıyorum baya zaman gecıyor ama kapıyı kımse acmıyor.Sonra aklıma geldı kapıyı çalmamısım=)

0|0
    0|0
  • Bak böyle deyince hiç aklıma gelmiyor nedense :)

0|0
    0|0
  • aşağıda ki komşunun kızı eve erkek atmıştı ailesine yakalandı :D la ne güldüydüm bee :D zamane kızları :D

0|0
    0|0
    • nıye gızlı oluyosun merak etme komşu kızı burda değil :D

• yook neymiş

• sağ üstte ARA..'nın altını tıkla görürsün ne olduğunu :D

Kızlar Ne Diyor 6

• Annemle babamı bana kardeş yapın diye 1 gün boyunca odaya kilitlemem o zamanlar çok ciddiyetli görünse de şuan komik geliyor :)

1|0
    0|0
  • az önce bunu dinledim :Dd komedi ya link

0|0
    0|0
  • misafirlikte tuvaletin kapısı sıkıştı 30 dakika mahsur kaldım da ev sahibinin kocası gelip kapıyı açmaya çalışmıştı , yıkıl :(

0|0
    0|0
  • okuldayken kopy tesebbüsüne kalkısmıstım ama şöyle ekibi kurmuştuk arkamda oturan en samimi arkadasıma bakıyodum konuları bölmüstük o biliyordu cevabı neyse anfilerin kapısı acıktı koridorun karsısında tam çaprazımıza denk gelen sınıftaki hoca beni taaaa ordan gördü ( gözünü sevdigim :P ) bi ıslık çaldı ben korkudan havaya zıpladım hoca nerdeyse krize giricekti ben kıpkırmızı olmustum çıkışta hocayla karsılastık kaçtım hemen ben .. hiç o kadar güldüğümü hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • lıseye gıderken ogretmenı kandırıp dersten kacmıstık zıle kadar tuvalette durmustuk ogretmen bıraz saf gıbıydı o gunu arkadaslarla konusunca hala yasıyo gıbı gulerız.detaylara gırmadım gırsem sızde gulerdınız:))

0|0
    0|0
  • arkadaşlar ile buluşacakken 2 tarafın farklı yerlerde birbirimizi arıyor olmamız :)9

0|0
    0|0
Yükleniyor...