Hayatınızda önemli derecede var olan ve çok değer verdiğiniz birisini çok üzdüğünüz oldu mu hiç...

onu hayatınızdan çıkarmayı deneyip de cesaret edemediğiniz yada pişman olmaktan korktugunuz birileri ve ona söylemek istediğiniz birşeyler var mı? SÖYLEYİN HADİ,HODRİ MEYDAN

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• üzdüğümü hissedip haksız olduğumda af dilerim ben hep ve elimden geldiğince gönül almaya çalışırım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Oldu oldu oldu.

0|0
    0|0
  • bilerek üzmem kimseyi ama bilmeyerek üzdüğüm biri var diye düşünüyorum..dürüstçe davranmak bazen iyi olmuyor..

0|0
    0|0
  • Sevdiğini üzer insanoğlu..seni daha az sevsem,daha çok severdin belki beni..

0|1
    1|0
  • evet oldu..

0|0
    0|0
  • evet oldu ama onun iyiliği içindi.

0|0
    0|0
  • Hayır üzmedim hiç

0|0
    0|0
  • Bir insanı sevmen için akraban olması yetmiyor ne yazık ki, güvenebilmen gerekiyor en başta bu kişi baban bile olsa...

0|0
    0|0
  • hayatımdan cıkarmayı istediğim biri oldu ama ne kadar cıkarsam bi o kadar eklendi bana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben hiç öyle birşey yapmam yani önem verdiğim kimseyi çıkarmam. onlar çıkarırsa bile uzaktan izlerim yine. ne yapalım huy işte

0|1
    0|0
  • üzdüğüm olmuştur ama şu an hayatımdan çıkarmak istemem. hep hayatımda olsun isterim. benim kaderim olsun, evimin kadını, çocuklarımın anası olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...