Yaptığınız en çılgınca şey neydi?

Bazen olur ya böyle bi anlık deli cesaretiyle kendinizin bile beklemediği şeyler yaparsınız.Var mı öyle anılarınız?Yoksa en büyük çılgınlığınız sınavda kopya çekmek mi?

Güncellemeler:
En iyi cevabı değiştirdim.Aneksenamun'ın cevabını seçmiştim ama nedense bir anda karar değiştirdim.

0|0
13|1

En İyi Kız Görüşü

• Sabaha kadar çatıda uyumak yada 4, kattan kum yığınına atlamak veya 5. kattan birbirine bağlanmış çarşaflara tutunarak 2 . kata inmek ..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ne hoş bir karar...

0|1
    0|0
  • geçen hafta teyzemin eşinin köyüne gittik yiğenimle oda ugrasan bi kız varmıs bana anlatınca bende sinirlendim gerçeğe yakın oyuncak bi silah vardı evdede bende aldım o silahı yanıma kızı bi yerden kıstırdım sen benim kim oldugumu biliyormusun dedm hayır dedi:D melisanın yiğeniyim ben onunla çok ugrasıyormussun be smdi seni burda öldürsem kim bilir benim vurdugumu bok yoluna gitcen dedm tamam abla bi daha ugrasmam özr dilerim abla dedi eşek aglamaya basladı bu seferlık affettm bi daha sikayet duyarsam beynini ucururum dedim saldım koşa koşa gitti:) tabi annesine anlatmıs anneside teyzeme teyzemde anneme olan bana oldu yine bi ton fırca yedim:(

0|0
    0|0
  • benim çektiğim kopyalar hiçkimseninkine benzemez ;)

0|0
    0|0
    • yöntemlerine açığız :)

• Kimlik olayı hikaye.Sınava başkasını soksan bile anlamazlar.Aslında iyi fikir..Alttan aldığım derslerde yerime başkasını sokabilirim :)

• benim kuzenim yapmıştı onu :) dikkat et ama bence sen yine de ;)

• Karadenizde Mayısın başlarnda adam boyu dalgalarda yüzmek :)

0|0
    0|0
  • eski sevgilimi aldatmakk. :DAma aşık oldum napiim? bak şuan 2 yıllık süper bi ilişkim var. aldatmasam belki de bu kadar mutlu olamazdm?

0|0
    0|0
  • 2 sene önce ailemle tartıştığım için yurt dışına gıtmıştım 1 ay dönmemiştim telefonu falanda kapatmıştım tabi :)

0|0
    0|0
  • hangısını solesem acaba :D

0|0
    0|0
  • bu siteye üye olmak !

0|0
    0|0
  • Yamaç paraşütü

0|0
    0|0
    • Bi filmde gördüm, çok zevkli gibi görünüyor.Ben de yapmak istiyorum.Çılgınlık sayılmaz pek ama çok heycanlı olduğu kesin.

• Çok eğlenceli

• ooo neler var neler :)

0|0
    0|0
    • hepsini okuyabilecek zamanımız var :)

• Sen fazla yaşamazsın :)

• ölümlü dünya tadını çıkarmak lazım:)

• facede tanıştığm biriyle bulşmak :D

0|0
    0|0
  • evlenmek

0|1