Bir tane kızla yetinemiyorum..

Şuan bir sevgilim var fakat sevmiyorum,az buçuk derece hoşlantı sadece.Kuzenimin arkadaşıda resmimi görmüş hoş çoçuk demiş bugün onlada tanıştık numarasını falan aldım mesajlaşıyoruz.Salı günü ise arkadaşımın dershanesindeki kız ile tanışacağım ve sevgilimin yanında bile beni kesen kızlara bakıyorum.Bakana yok demiyorum arkadaş..Sevgilim zaten bana güvenmiyor.Ne olcak lan bu halim :[

EDİT: Ortalamanın üstünde bir tipim var,çok iyi giyinirim

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• işte siz gibiler yüzünden nefret ediyorum erkeklerden..

1|1
    0|0
    • İyide elimde olan birşey yok ki.Bir kızla idare etmek gayet sıkıcı...

• yazık o kızlara acıdım

• İnsanoğlu gamsız zamanla unutuyor üzülme derim :D

Kızlar Ne Diyor 7

• her kadını yola getıren bır erkek oldugu gıbı erkegıde yola getıren kadın vardır ne diyim inşallah oyle bırı cıkarda karsına durulursun biraz ama empati yap bence sevgılının senın yanında baskalarını kestıgını yanından gıdınce baska erkeklerle görustugunu düşün ki emin ol kimi aldatırsan aldat karsılıgı cok kotu cıkıyo gercekten asık olunca cunku kendın boylesın baskası neden yapmasın dımı

0|1
    0|0
    • Beddualar tutmaz inş :/

• inanki beddua değil öyle bir anlattınki kendını işte benım geçmisimdeki erkek versıyonum dedım ama noldu birine asık oldum ne guzelde bir ilişkim var derken bir öğrendimki aldatılıyormusum ona göre yani ok ;)

• yavrum sen bir kadın tarafından büyük bir aşkla sevilmeyi hakkeden çocuklardan değilsin. bu maymun iştahın sana bir getirisi olmaz. aklını başına topla annem

0|2
    0|0
  • Reçeteni yazıyorum : Hastalığın kişilik eksikliği. Git biraz kişilik kazan insanların duygularıyla oynamamayı öğren sevmiyorsan çıkma seviyorsan aldatma. Oyun oynayacak yaşı geçmişsindir heralde ergen değilsen.

1|1
    0|0
    • 19 yaşındayım ama oyun falan oynamıyorum hayatımı renklendiriyorum.Sonuçta hayata bir kere gelcez ve saçlarımın döküldüğünde yüzüm kırıştığında yakışıklılığım gittiğinde bunların hiç birini yapamıcam bir kere genç olcam.Sonuçta hiç farketmiyor güzel kızların hepsi benim bebeklerimm :D

• Olabilir :) Ben o güzel kızlarla çıkarken başka güzel kızlarlada konuşurum.Ama benim tek korkum güzel bir kız bulup ciddi birşey düşündüğüm zaman onun beni aldatacağını düşünüp paranoyak bir hal almam :{

• Bak şunu unutma ki eden bulur.

• Sevgilin sana güvenmemekte haklı.

0|1
    0|0
  • bu ne lan böyle

0|1
    0|0
  • siz böyle şeyler yapın ve hala niye güvenilecek kız yok diyin böylesine böylesi ne yaparsın işte

0|1
    0|0
  • sn bır manyaksın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• error... Hacı .

0|0
    0|0
  • sevgilin sana güvenmiyor ve hala beraber

0|1
    0|0
    • Kaybetme korkusu ve beni gerçekten sevdiğinden kaynaklanıyor.Bunu açık açıkcada söyledi sana güvenmiyorum takip ettircem diye :D

• İyide sevmiyorum hacı,sevmediği biriyle insan muhabbet açmakta bile zorlanıyor :D

• beraber olmanda saçma bence... erkekte olsan

Yükleniyor...