Yalnızlıktan korkar mısınız siz de?

İnsanlar yalnızlıktan kaçmaya çalışırken , ben yalnızlığıma kaçarım hep. Peki siz ne taraftasınız ? İnsanlar neden kendilerinden ,yalnızlıklarından, kendileriyle yüzleşmekten bu kadar korkar ?

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlık bile sıkıldı benden...asdsadasd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yalnız kalmak sadece kafa dinlemek için güzel, yoksa sıkıcı oluyor. 5 senedir yalnız kalıyorum ama yalnızlıktan yoruldum artık

0|0
    0|0
  • ben yanlızım tekbasımayım kacmıyorum kurtulmayada calısmıyorum ara sıra kendimi sorguluyorum neden yanlızım diye daha sonra yanlız olmadığıma karar veriyorum en büyük arkadasım yoldasım yanlızlık diyorum

0|0
    0|0
  • benim allahtan ve ailemi erkenden kaybetmekten başka hiç bir korkum yok.kalabalıkta kalmak veya tek başıma kalmak gibi bir özel seçimim hiç olmadı.yanlız veya değil isem durumu değiştirmek gibi bir çaba içine hiç girmedim.

0|0
    0|0
  • yalnızlık benim eski sevgilim, yalnızlık benim en vefalı yarim. ben onu kimler için terkettim o beni bırakmıyor.

0|0
    0|0
  • Yanlızlık güçlü insanlara yakışır, korkamaz etrafındaki sinsi düzenbaz iki yüzlü insanları temizlemekten, boyun egmez yanlız kalmaktan tek olmaktan korkmadıgı için

0|0
    0|0
  • Yalnız olduğumda neysem, olmadığımda da öyleyim; farketmiyor..

0|0
    0|0
  • korkmak degilde sevmem yanlızlıgı ya ama genledede yanlızım ...

0|0
    0|0
  • En iyisi her zaman yalnız kalmaktır bence.

Pesimist lik en iyisi.

0|0
    0|0
  • Seninle aynı mıyız ne :))

0|0
    0|0
  • korkmam. ama tercihli yalnızlıktan korkmam diğerini istemem tabi kim ister?

0|0
    0|0
    • Iste anlatmaya calistigim o kimse tercih etmiyor , kendilerinden kacip baskalarina siginiyorlar ama asil mutluluk orda degil gibi. Bunun disinda kimse istemez , dedigin turlusunu.

• Tek yasyorum, korkudan gin sisesine sariliyorum.

0|0
    0|0
    • O yalnizlik degil ya. Kalabaliklar icinde , tek kalmaktan korkmaktan bahsediyorum ben.

• yalnızlık benden korksun

0|0
    0|0
  • 1 senedir tek yaşıyorum be :D :D biride demıyor romeoya gidelimde patatest yapak :D

0|0
    0|0
    • Istedigin patatest olsun kanka yapariz , hallederiz takma kafana :D

• ben askerden geldim 1 ay ewden çıkmadım kimseylede konuşmadım

0|0
    0|0
    • Hayata mi kusturduler askerde :)

• Anladim. Cok kotu seyler yasadin tahmin edebiliyorum.

• sen niye yalnız kaldın

• Yalnızlık iyidir

0|0
    0|0
  • ben seviyorum yalnızlığı, düzeyli bir ilişkimiz var

0|0
    0|0
  • yanlızlıktan korkarım en büyük fobimdir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yanlızlık uzun süreli olmadıkça iyi geliyor

0|0
    0|0
  • bende kaçardım ama baktımki tamamen yalnızım buaralarda topluma karışmaya çabalıyorum ama kolay değil her ikiside

0|0
    0|0
  • yalnızlık iyidir. ben 2 yıldır yalnızım hiç arkadaşım yok. aile ve akraba ile aram 0. sevgilim vardı 10 aydır çıkıyoduk dün benden ayrıldı:S

0|0
    0|0
  • Yalnız olamasam,asıl o zaman yalnız olurum..

0|0
    0|0
  • ben genelde yalnızlığı severim kendi kabuğuma çekilmeyi düşünmeyi vs. güzeldir ..huzur verir

0|0
    0|0
  • Yalnızlıktan korkmam ama sevmemde

0|0
    0|0
Yükleniyor...