Steroid hakkında bilgisi olan?

Arkadaslar 1 yildir fitness yapıyorum ve artık kür kullanmayi düşünüyorum tek seferlik bilgisi olan yazabilirmi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• 1 yıl nedir kardeşim senin kazanacağın kas kütlesi daha geride.
    Şimmdiden girilmez cure girsen bile boşa paranı harcarsın kürü bıraktıktan sonra psikolojikmen düşersin vucut söndügü için diyeceğim o ki sen daha devam et derim.
    Steroide eğer bir hedefin yok ise bulaşma zevk için yapıcaksan bulaşma derim güzel kardeşim gerisi sana kalmış.
    Illede cure gircem diyorsan kardeşim 5 yıl vucut geçmişin olsun çünkü 5 yıldan sonra kas kazanmak oldukça güç olcağı için yapabilirsin ama yinede bir hedefin olsun. InşAllah bulaşmazsın Kardeşim iyi sporlar sağlıcakla kal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tek seferlik olmuyor o iş bıraktığın an şişenler söner ve karaciğeri yoran bir şey steroid :)✌

0|0
    0|0
    • Kür süresi 3 ay kadar sürüyor haftalik iğne programı var ve ben bu kür kullandiktan sonra spor hayatıma aminolar ve proteinler le devam etmeyi düşünüyorum

• Kanki mezara sokma beni hemencik :D zaten bunları bol bol yiyorum günlük 10 yumurta haftanın 5 günü tavuk et 2 günde bir pilav vs vs süt ürünleri masadan eksik olmuyor zaten

• Onlara devam et steroid=mezar değil ama yağlanmış karaciğerli reflük mideli bir vücuttansa daha yavaş gelişmiş sağlıklı bir vücut daha iyidir ama madem sordun ben sana bildiğim ve gözümün önünde uyarıldığı halde yapan ve pişman olanların sorunlarından bahsettim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• spor hayatımın üçüncü senesinde steroid kullanmaya karar verdim. daha fazla büyümediğimi düşündükçe takıntı haline getirmiştim. sonra test denen anabolik steroid'i arkadaşım aracılığıyla edindim ve onun yardımıyla kullanmaya başladım. şok oldum. 1 ayda bile inanılmaz farkı hissettim. ağrılar ertesi gün tamamen geçiyordu ve antrenman yaptığım günler çok daha rahat çalışıyordum. sanki birisi barları tutarak bana yardım ediyormuş gibi. ağırlıkları 1 senede arttırmadığımdan daha çok arttırdım ve 1 ayda yağ oranım değişmeden 4 kilo kas yaptım. şimdi diyeceksin ki amma övdün. şuanda kullanmıyorum. kullandığım güne de lanet ediyorum. tek seferde kullanmakla olacak iş değil bir kere bunu öncelikle bilmelisin. etkisini görmek istiyorsan haftalık bu mereti yapman lazım. yani ayda 4 kere kullanmadığında neredeyse hiçbir yardımını görmezsin. sadece zararını görürsün. çünkü bıraktıktan sonra daha önceki vücudundan bile geriye gidiyosun. eskiden yaptığın antrenmanı bile yapamıyorsun. toparlaman en az 4 ayını alıyor. bende tek seferlik denemek için aldım 1 ay kullandım. geri dönmek için spora yeni başlamış gibi çalışmam gerekti. sen sen ol, kolay yolu seçme, zira işler daha da zorlaşır senin için. psikolojik yönden bahsetmiyorum bile. birden yukarı çıkıp ego yapıp, yere çakılıyorsun bıraktığında. eğer yapacaksan da devamlı kullanman gerekecek. uzun vadenin zararları da çok farklı, mesela saçlarınla vedalaş, testislerine son birkez bak (eskisinin yarısı kadar olacak), karaciğerinde ağrılar hissedeceksin, böbreklerin zonklayacak, geri kalan vücudunda canavar gibi şişecek ve istediğin vücudu elde edeceksin. (uzun vadede kullanan arkadaşlarımdan bildiklerim bu son söylediklerim). bence bulaşma, doğal en iyisidir. supplement kullan, düzenli beslen. o canavar gibi olanlardan çok daha sağlıklı ve güçlü olacaksın. çünkü onlar bıraktığı zaman senin rahat kaldırdığın kilonun yarısını kaldırırken yüzleri kıpkırmızı olacak. sevgiler :)

0|0
    0|0
  • kardesim kafana koyduysan saygi duyarim ama onermem, ignelerin tarihini not al 3 ayda bir kontrole git yoksa baska caresi yok mu meretin daha 30unda alir seni ananin babanin koynundan allah gostermesin, bitki kürleri var onlari da arastirip denemeni tavsiye ederim..

0|0
    0|0
  • Bıraktıktan sonra eskisine dönceksin. Sen 3 aylık dandik bir kürle ne olabileceğini sanıyorsun? Bir kere zaten 4-6hafta sonra etkisini almaya başlayacaksın. Sonra zaten geriye kaldı 1.5-2 ay. Eeee kaç kg kas kütlesi alabilcen? 2-3 ? Bir şey değişmeyecek ve bıraktıktan sonra hızlı bir şekilde küçülcen belkide testesteron hormonun zarar gölcek gelişimin bundan sonra yavaşlayacak. Boş işlerle uğraşma, musabik olmadığın sürece hayalini kurma. Ve spor sağlık için yapılır. Bol şans.

0|0
    0|0
  • Steroid kullanacağıma göbekli olurum daha iyi

0|0
    0|0
  • Sakın deneme

0|0
    0|0
  • Hıc bulasma dostum. Cunku basladiysan devam ettirmen lazim yani ben oyle biliyorum. Hem kullandiginda belli araliklarla kullanip birakarak vucudu temizletmen lazim. Ama hic kullanmadim. Bence sende kullanma natural en iyisi. Ha icinde bir azim varsa bisi diyemem. Ama ciger ve bobregi fena tahrip ediyor

0|0
    0|0
    • Tek seferlik düşünüyorum kullandiktan sonra spora daha sağlam asılır ve takviyelerimi eksik bırakmam kullandıktan sonra ki süreçte çıkan vücut hatları inermi yoksa spor a devam ettiğim için aynı şekilde kalirmi

• Kolum zaten 40 cm

• Kolun iyimiş. Bence bu konuyu iyi bilen kullanmis biriyle samimi biriyle yuz yuze konussan daha iyi olur. Ben kullanmadim onun icin sana ancak bu kadar yardimci olabilirim.

Yükleniyor...