Topuklu ayakkabının ayağımdan kaymaması için ne yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar.Yarın bi konserim var ve topuklu ayakkabı giyeceğim.3-4 Ay önce almıştım aceleyle.Hiç giymemiştim ve yarın giymem gerek.Taban yaptırdım ama hala ayağımdan çok kayıyor.Ne yapmalı?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• silikon ayakkabı pedleri var

link

acil bi çözüm arıyorsan çift taraflı bantlar var onu yapıstırabilirsin

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Karton gibi birşey varsa ayakkabı içindeki tabanın ölçüsünde kesip tabanın altına koyabilirsin. Bu ayakkabının tabanını yükselterek parmaklarının ileri gitmesini engeller böylece topuğun geride kalır biraz daha.

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem konserde ayakkaabılerını fırlaat :)) bu arada ne buyuk oldugu gorunur nede rahtsız olursun :))

0|0
    0|0
  • giymeyebilirsin

0|0
    0|0
  • karlı havada giyme

0|0
    0|0
  • -ivladım kullanmayı bilmediğin üstüne binme demiş atalarımız...

0|0
    0|0
    • Biliyorum ve çoğu zamanda topuklu ayakkabı giyiyorum zaten.Sorunum yürüyememek değil farkedersen.Aykkabım sorunlu,çağresizim.Konser olayından gündüz haberim olsaydı yeni bir ayakkabı alır yada o ayakkabımı yaptırırdım.

• içi deri olmayanı tercih et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ayakkabı mağazalarında özel tabanlar var onlardan alabilirsin

1|2
    0|0
  • Silikon tabanlar var en fazla 10 lira falan. Baya iyi oluyorlar. link

0|0
    0|0
    • Teşekkürler ama konser olayı son zamanda çıktı şuan daha pratik yöntemler arıyorum

• Yarın sabah al. Konser kaçta?

• 8de.Zaten 7de uyanacağım birde yol var.Biraz zor olur :/ Çok bitkinde çıkmak istemiyorum

• bebek pudrası dök ayakkabnının içine

0|0
    0|0
  • anlamadimki nasil kayiyor. tabani mi kayiyor? ayakkabi mi cikiyor ayagindan?

0|0
    0|0
    • Ayakkabı ayağımdan çıkıyor

• Ayakkabı numarasını biraz küçük almalıymışım,evet.Aceleyle almıştım hiç giymedim şimdide onu giymeye muhtaç kaldım.Birdahakine önü kapalı bağcıklı bi model seçeceğim zaten

• daha rahat oluyor onlar. ben hep bagcikli giyiyorum topugum ufak oldugu icin cikiyor cunku. idare edersin yarin endiselenme.

• Ayağına japon yapıştırıcısıyla yapıştır :D

0|0
    0|0
  • kaydırmaması için bantlar var.. ama bulamayacak kadar acil bir durum varsa yapıştırıcı (pritt)sürebilirsin.. biraz rahatsız edici ve tuhaf olabilir ama o günlük işini görür ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...