Body builder arkadaslar sizce bunlardan hangisi en iyi?

Tabi diger vücut meraklisi arkadaslar da yanitlasa olur. ulisses , lazar , sergia, simon hangisi sizce?
Body builder arkadaslar sizce bunlardan hangisi en iyi ?

Bu da en sevdiğim pozlari :)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• kardes hepsi bir yana ulises ve simeon bir yana bu adamlarin genetigi harika dostum bu herifler dogustan sansli bunun disinda herkes anatomisine gore kral bunlarin arasinda
    simeon oyun karakteri gibi bolgesel butun genetikleri cok iyi ozellikle bacaklari..
    ulisses karin ve kol genetigi
    lazar karin omuz sirt
    sergie atletik yapidayken body yapmis ben hos bulmuyorum ama gayet dolgun hacimleri var bunlarin arasindan benim en uzun sure takip ettigim ulisses jr ama en begendigim genetik ve vucut simeon panda da, herife hastayim

0|1
    0|0
    • Simon bence aralarinda en irisi. Ama onun da göğüs genetigi kotu.

• hayir istese ust gogusu iyice ovallestirir ama istemiyor

Kızlar Ne Diyor 1

• ben kas hayvanı yerine göbek tercih ediyorum :D

0|0
    0|0
    • Tercih meselesi saygi duyarim.

Erkekler Ne Diyor 1

• Lazar ın ki iyi ama çok abartı hepside

0|0
    0|0
    • Bence iyi lazar acik daha hacim alsa tamam. Ama simdi bir hastaligi varmis onun icin kol bir kac cm kuculmus.

• kardeş bunlar foto larda güzel gözüküyoda dışarda filan gördüğümde bana çok iğrenç geliyolar fit ol yeter bence

• Biliyorum zaten. Bakma burada puruzsuz guzel gorunuyorlar ama sirtlari falan odemden gecilmiyor. Mesela bizim salonda da 90 100 kiloluk sirf adele abiler var bir soyunuyor vucut parcalanmis. Ama saglam da vucutlari var hani. saygi duymak lazim

Yükleniyor...