O size asik fakat siz değil ama...?

Sizin yakınlarınızdan arkadaşlarınızdan.biri size aşık ama siz onu istemiyorsunuz.Sevmiyorsunuz onu.Yok ya onunla aramızda hiç birşey olamaz diyorsunuz kendi kendinize.Onun size baktığını falan merak edermisiniz?O size baktığı zaman sizde ona bakarmısınız?Ona bakarmısınız yani bir umut verirmisiniz bir şekilde?Yoksa olmazsa olmaz?Yoksa istemiyorsanız onu bir şekilde görmemezlikten mi gelirsiniz hiç bir karşılıkta bulunmazsınız?

Güncellemeler:
Benim bir arkadasim var ben kendisine asigim ama onun bana oldugundan emin degilim.Bazen ben ona bakiyorum bazense onun bana baktigini göruyorum.Bazen ben ona bakmadigim zaman bana baktigi zaman belki sadece merak ediyor kiz bana bakiyor mu diye bakiyor diye dusunuyorum.Daha önceler bana bir kac kez benden hoslaniyorsun dimi diyordu ama beni istemiyorsa bu sekilde davranmasi bana karsilik veriyor gibi.Istemiyorsa görmezden gelemezmi.Bide nerede oldugumu falan merak ediyor.
Ben mesela birinin benden hoslandigini bilirsem ve ben onu istemiyorsam görmezden gelirim birseyler kastedersede anlamiyormusum gibi yaparim.Bakismamda ögle.

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç karşılık vermemek sana da mantıklı geliyordur umarım.

0|0
    0|0
    • Zorla ilgisini çekmeye gerek yok elemanın totosunu kaldırıyorsun farkında olmadan o da bunun hoşuna gidiyor ne seni gönderiyor ne de kabul ediyor kendini tatmin ediyor her erkeğin hoşuna gidiyor peşinden koşan kızların olması, hoşlanmasa da.

• Ben onun ilgisini cekmeye calismiyorum zaten.O bana sordugu zamanda ben asla kabul etmedim.O benimle cok ilgilendigi icin ona asik oldum.Bana diger arkadaslarimdan farkli davraniyordu.

• Bence uğraşma ne istediğinizi ikinizde bilmiyorsunuz gibi geldi bana bir söylediğin ötekiyle tutmuyor. Sende istemem yan cebime koy edasındasın.

Erkekler Ne Diyor 14

• arkadaşımsa, bana aşıksa veya hoşlandığını biliyorsam, fakat onunla birliktelik düşünmüyorsam ona umut vermem. bakabilirim, sohbet edebilirim ama görmemezlikten gelemem

0|0
    0|0
  • Yazdıkların birbiriyle çok tutarsız.

"Sevmiyorsunuz onu.Yok ya onunla aramizda hic birsey olamaz diyorsunuz kendi kendinize"

"Onun size baktigini falan merak edermisiniz?O size baktigi zaman sizde ona bakarmisiniz?Ona bakarmisiniz yani bir umut verirmisiniz bir sekilde?"

?

0|0
    0|0
  • arkadaşlık devam edebilir ama umut vermeden, umut verirsen arkadaşlık biter tek taraflı da olsa aşk olur, aşıktan arkadaş olmaz

0|0
    0|0
  • yarın yokmuscasına kacarım ondan

0|0
    0|0
  • bi erkek olarak ilgi gostermedigim bi kadin bana ilgi gosteriyorsa rahatsiz olurum.

0|0
    0|0
  • yaa istemiyorsam niye mrk edeyim alla alla...

0|0
    0|0
  • hadi ateyizler cevaplayın

0|0
    0|0
  • burada vicdan pesini birakmz iste :-)

0|0
    0|0
  • öyle birşey yapmam yani kimsenin duygularıyla oynamaya gerek yok

0|0
    0|0
  • daha ne kadar güncellicen merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Eğerim başımı yere bakarım çok mu zor :D bakmam boşuna heveslendirmem yazıktır günah :D

0|0
    0|0
  • gidip derim aşık değilim çirkin ıyykk tipe bak falan derim iyice benden nefret ettirirm

0|0
    0|0
  • ben aşık değilsem uzak dururum.

0|0
    0|0
  • ozaman sürdürmemek en doğrusudur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...