Aziz Yıldırım doğrumu söylüyor? Fenerbahçe laik cumhuriyetin temsilcisi mi?

Aziz Yıldırım ''Fenerbahçe laik cumhuriyetin temsilcisidir ve Mustafa Kemal Atatürkçü'dür'' demiş ve eklemiş bende böyle kalmasını arzu ediyorum.
Sizce Aziz Yıldırım doğrumu söylüyor?

http://www.sporx.com/aziz-yildirim-17-yildir-ne-yasadigimi-SXHBQ466489SXQ

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• aziz yıldırım ne diyorsa tam zıttıdır zira onun doğru lafı olmaz :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• şampiyonluğa gölge düşürecek açıklama

0|1
    0|0
  • azızı yıldırım 17 yıldır ne yasadıgımı bilssenız dıyor.. biliyoruz 10 şampiyonluk yaşadın :D yanı gs baskanlarının yapamadıgını yaptı tam 10 tane gs şampiyonluğu gördü. gs 3 yıldızı takarken fener 2deydi.. aziz vardı gs 4 taktı halen azize var :))

0|0
    0|0
  • Anayasaya gore faaliyet gostermek icin izin alan her kurum, her dernek laikligi temsil eder. ayrica laiklikle futbol arasinda nasil bir iliski kurmus aziz yildirim cok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Doğru..

0|0
    0|1
    • Fenerle bu kadar uğraşılmasının, tüm o operasyonların tek nedeni o..

• keşke doğru olsaydı :(

• sonuna kadar doğru

0|0
    0|0
    • Sonuna kadar yalan. Laik ve Atatürkçü adamın Ethem Sancak la ne işi var? Şike yaptığı halde ceza almadı küme düşürülmedi ve korumaya alındı fener, bunun tek sebebi azizin ethem sancak gibilerle aynı zihniyete sahip, kendi adamlarından biri olduğu içindir

• söyledikleri ne olursa olsun unuttuğu bişey var spor ve siyaset çok ayrı şeyler ayrıca din siyaset spor bunların hiçbirisi diğeriyle ilişkili olamaz olmamalıdır bence.

0|0
    0|0
  • heee hee aynennn aynennn * mafya babası bıde cumhurıyet temsılcısıyım mı dıo 😵🔫(dıkşınnnnnnnn..)

0|0
    0|0
  • Doğru tabii. Fenerbahçe neden şikeyle şunla bunla uğraşıyor sanıyorsun? Aziz yıldırımı gonderip aydınları niye getirmeye çalıştılar sanıyorsun? Ve bir de şu var.. Ergenekon'da balyoz'da Atatürkçü askerleri rahat rahat içeri tıktılar ama Aziz yıldırım soruşturmasın da duvara tosladılar. Bu da bunların yenilmezliğini bitirdi. Son kale Fenerbahçe lafı da burdan cıktı. Fenerbahçe böyle olduğu sürece bu rejime hiçbirşey olmaz dostum. Cünkü Fenerbahçe Türkiyenin en büyük sivil toplum örgütüdür.

0|0
    0|1
    • öyle olmasını çok isterdim inan ama maalesef gerçekler çok başka :(

• hı ok kib bye

Yükleniyor...