Kalca antrenmanı?

Arkadas bıktım ya. kalça büyüten antranmanlar var mı squat diyip duruyolar da bu squat buyutuyo mu kücültüyo mu anlamadm bilen biri yardim edeblr mi? Ameliyat demeyin lutfen dalga da gecmeyin her insanin isteklerine saygı duyulmalı..

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Jen selter ın antreman videolarını izle , güzel hareketleri var onun , onun yaptığı hareketleri yap

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• büyütüp küçültmeyle alakası yok sıkılaştırır sadece... sıkılaşınca oluşan çıkıklığa büyümek diyorsan büyütür

0|0
    0|0
  • squat büyütmez sıklaştırır ve dikleştirir aynı zamanda bacak kası yapmanı sağlar

0|0
    0|0
  • Squat kalçalarını dikleştirir ve şekillendirir.. Sanırım Jen Selter bu işin piri. Tabi fitness konusuna da hakim biri. Onu incelemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Squat küçültür büyütmek mantıklımı sence erkeklerin dikkatini anca kalçanla mı çekiyosun zeki olduğun için hoşlanan yok mu senden?

0|0
    0|0
    • Al iste. ya bir kız icin bu farkli bir durum sen gobekli cirkin bir fizige sahip olsan bunu degistirmek istemez miydin illa erkekleri bu sekilde etkilemek icin mi bunu istiyorum biraz anlaysli olun ltfen. insanlar cevrelerinden yadirgandiklari icin rahatsz olabilirler

• egomu tatmin etmek istesem bu siteye girmem bu siteye zaman geçirmek senin gibilerine gülmek ders vermek için giriyorum vücudunla erkekleri etkilemeye çalışıyosun sonra beni cinsel obje olarak görüyolar diye ağlarsın buralarda şimdiden alıştırıyorum

• Yav he he :D bir git kardesim git yapıstn :D

• squat düzene sokar , tabi düzenli yapıp çalışırsan

0|0
    0|0
  • evde boş boş yat öyle de büyüyo :D

0|0
    0|0
  • Squat şekle sokar. büyümesi için çoook uzun zaman lazım. 3-5 ay değil uzun zaman.

0|0
    0|0
  • büyüyünce nolack?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kalça squat ile olacak iş değil. Zor bir program ister. Hepsinden önce beslenme. Squatı 1 ay tamamlayacaksın tamamladıktan sonra direkt çeşitleriyle beraber yapacaksın. Ama dediğim gibi beslenmen çok iyi olmalı.
    Abur cubur yediğin sürece sonuca ulaşamazsın.

0|0
    0|0
  • Squat büyütür.

0|0
    0|0
  • Squata ağırlıkla girersen büyütür ama tabi bacaklarında kaslanır kalınlaşır

0|0
    0|0
Yükleniyor...