Sevgilimin babasının neredeyse benim yaşımda sevgilisi var. Bu ilişkimizi nasıl etkiler?

Arkadaşlar sevgilimin çok garip aile yapısı var.Babasının demir-çelik fabrikaları var.Çok zengin bir adam babası hatta ondada aileden kalmış devam ettiriyor aynı sektörde.Ama bugün babasının sevgilisiyle tatsız bir tamnışma yaşadım.Sevgilimde yanımdaydı.Kafede tesadüfen karşılaştık.Yanımıza geldi ama sevgilimin çok ciddi laf sokmaları sonucu kalktı gitti masadan.Ama annesi ile babası ayrıda değil.Annesininde haberi varmış bu kadından ve inanın anneside öyle ezik bir kadın değil ben tanıştım daha önce aksine çok havalı kendine güvenen bir kadın onunda sigorta şirketi varmış zaten.Ama boşanmıyorlar.Garibime giden bir olayda çocuk boşanmamalarını çok doğal karşılıyor.Onlar birbirlerini seviyorlar ama bu sevginin devam etmesi için bazı şeylere göz yumuyor annem hepsi bu dedi.Sizce bu bozuk bir aile yapısı değil mi? Bizim ilişkimizde etkisi olur mu?İlerisi içinde düşünün.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• annesinin böyle davranmasını içine sindiren erkeğin erkekliğini sorgularım babanın sevgilisiyle aynı masada oturup sadece laf sokuyorsan senin erkekliğini bir daha sorgularım 2 kere sorgulanmıs bir erkeklik erkeklik değildir bugün bunlara kendi ailesi içinde göz yuman yarın aynısını sendenn neden beklemesin git karakterli adam gibi temiz düzgün bir aile cocugu bul ama erkek olsun oğlan değil :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• onların cinsel hayatları sönmüş kadında göz yumuyor işte. bilmiyorum ama ileride sorun olabilir sanki.

1|0
    0|0
  • keke bunu sormasaydin hem cocugun kimligini hem kendi kimligini hem de ailenin kimligini acik etmis oldun

0|0
    0|0
  • :)

Sevgilin babasına çekmişmi onu uzun uzun düşün...

1|0
    0|0
  • bozuk mu..bu ailenin neresi normal ki..bu kadar zengin olmaları seni olumsuz etkiler..demedi deme..

1|0
    0|0
  • hıc bısey olmaz dewam et askına

0|0
    1|0
  • Ali ağoğlunun oğluylamı çıkıyorsun yoksam bi sor babası kımmiş :D

0|0
    0|0
  • Cici anneyle kanks olup, baba-ogulun mukayeseli performans olcum raporlarini hazrlrsiniz

0|0
    0|0
  • neden etkilesin ki...

0|0
    0|0
  • etkilemez sizinle alakası yok bu durumun fazla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• babasına bak oğlunu al bazen gerçek oluyor helle zengin insanlarda. parayla çünkü herşey yapabileceklerini düşünüyorlar. İlersi için düşünürsek bu olayı sen garajdaki ferrarilerden bir tanesi olacaksın. böyle tarz insanlarla nasıl ilişki kurarsınız bilmem. benim babamda kendinden 30 yaş küçük bayanla anneme kazık attı üstelik parası var onun kafadan olsam normal karşılardım ama babamla konuşmuyorum artık çünkü namusuz insanlarla beraber oldukca kendinde namusuz olursun. bu çocukla daha fazla vaktini harçama eğer parası için onla değilsen. seni almaz zaten.

0|0
    0|0
  • Sevgilin babasına çekmemişse no problem. :D

0|0
    0|0
  • Sende evlenınce aynı sey basına gelır emın ol

0|0
    0|0
  • zengın koca bulmusun ne dıyım başka.d

0|0
    0|0
Yükleniyor...