Komşumun kapısı gıcır gıcır ne yapayım?

Evet artık sinirlerim gerildi. Tam 10 gündür o kapı gıcııııır gıcccııııırrr gııcccıııııırrrr bak halaaaa şuan yazarken bile. Arkadaş ben böyle şey görmedim. Hayır bir de uzuuuun uzuuuun açıp kapatılıyor olay nedir hala anlamadım. Aram yok, kimdirler nedirler bilirim de muhabbetim yok. Emekli bir kadın ve emekli olmaya yakın bir adam. Çocukları evli ayrı yaşıyor, arada torunları geliyor ve o küçük velet adeta Çakmaktaş çizgi filmindeki Bam bam, eline ne geçse yere çalıyor o seslere hadi tahammül ediyorum bir günlük. Kapı olayı ise bam başka.. Bildiğin elime yağı alıp kapısına dayanıp bütün kapılarını tek tek yağlayıp son kalan yağı da gözüne sıkmak istiyorum bunların. Fevkalade sinirlerim bozuldu ne yapsam bilemedim. Ters gibi bütün duyularım fazla açıktır, sizin 1 birim duyduğunuzu ben 2 birim duyarım, sizin 1 kokladığınızı ben 2 birim koklarım vs.

Haliyle zorlardayım arkadaş.. Ne yapayım şimdi?

Gizli sen yazma git gıcırda bir köşede.

• Git konuş, terslenirlerse yağı gözlerine sık..
    24% (9)31% (5)26% (14)Oy Ver
  • Al eline yağ dolu şırıngayı, kapıya dayan kapıyı çal konuşmadan dal yağla..
    32% (12)12% (2)26% (14)Oy Ver
  • Bir notla birlikte kapıya yağı koy uzaklaş..
    30% (11)44% (7)34% (18)Oy Ver
  • Binayı yak kurtul..
    14% (5)13% (2)14% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• ya ilk defa bi soru okurken bu kadar eglendim.. valla cok güldüm ya... :D

allah kolaylik versin kardsim..

ama saka bi yana .. gercekten cok rahatsiz oluyosan.. git kibarca uyar... hatta cidden elinde yag ile git.. yardim ede bilecegini söyle :D

0|1
    0|0
    • Acayip bir atmosfer oluşmaz mı? Yok cidden yapacağım hani biraz muhabbetim olsa. :)

• ahah :D bence topla cesaretini git söyle normal.. anlayisla karsilarlar.. :D tikim var.. tüglerim diken diken oluyo.. raporumda var hatta göstereyim de :D

• Anlayışla karşılarlar da ben burada sürekli kalıcı değilim. Kabalık etmek veya insanları ürkütmek istemem. Ailem kalıyor burada normalde. Komşu da yaşlı çift.. Bir çocuklar bir de yaşlılar neye nasıl yaklaşır tam bilemiyorsun. :) Bakalım yapacağım artık bir şeyler.

Kızlar Ne Diyor 6

• D şıkkı... Hatta hızını alamazsan sizin evden Roma'ya kadar yak :D

0|1
    0|0
  • Bir notla birlikte kapıya yağı koy uzaklaş.

0|1
    0|0
  • git konuş ama sinirli bir şekilde konuş bu durumlara fazla kibarlık iyi değildir.

0|1
    0|0
    • Şımartma diyorsun? :D Hayır acaba duyma problemleri var da fark etmiyorlar mı? Adams Ailesinin kapılarından da gıcırtılı zira..

• aynen öyle :D

• e bizim yan komşununki de öyle.. ben pamuğa yağı damlatıyorum gidip menteşelerine damlatıyorum şakayla karışık söyleyeceğimi de söylüyorum .. canını sıkacağına 2 dakikanı ayır :)

0|0
    0|0
  • şırıngayı alıp daldın mı :)

0|0
    0|0
    • Apartman görevlisine durumu anlattım, yağı verdim sana zahmet gidip lisan-ı münasiple olayı anlat dedim. Halloldu.. :))

• :)) babanemin evindeki saati hatırlattın bana. bizde kal diye tuttururdu o saatin olduğu odada yatırırdı beni sabaha kadar tik tak tik tak :D

• Aynen halamlarda da vardı ama ben pilini çıkarırdım. Sabah kalkınca pili takar kurup çıkardım.. :)))

• Pamuk tıka.

0|0
    0|0
    • Başkasının sorumsuzluğu için hayatımı kısıtlamamı öneriyorsun.

• Pas geçiyorum bunu. Başkası için hayatımı sadece 1 kere kısıtladım ona da tahammül edemedim bir süre sonra bildiğimi yaptım. Yapımda yok kısıtlanmak. Bu kişi de babamdı. Gördüğün gibi babam bile olsa karşımdaki için hayatımı kısıtlamam. Hatam varsa düzeltirim yok karşı tarafsa düzelttiririm. Hatalı olan karşı taraf, bunu düzeltme biçimi ve yollarını düşünmekteyim.

Erkekler Ne Diyor 5

• benim komşunun yatağı kapısı cenesi gıcır gıcır ediyo.yetmiyo bir sıpası var. at gibi bir asağı bir yukarı.. duvaya sağlam tekme atmayı öğrendim. bina inliyor yeminle:D

0|1
    0|0
  • C diyorum.

0|1
    0|0
  • C: Bir notla birlikte kapıya yağı koy uzaklaş..

0|0
    0|0
  • Komşun evde yokken,kapının meteşesine işee

0|0
    0|0
    • Dış kapı değil ki yoksa gizli bir operasyonla iş biterdi.. Evin içine izinsiz girmek olmaz zaten. Hallettik apartman görevlisiyle zaten..

• Tamam o zaman

• kapıları yağla ses olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...