Patronunuzla/müdürünüzle bir ilişki yaşadınız mı?

hiç patronunuzla/müdürünüzle bir ilişki yaşadınız mı?daha sonra neler hissettiniz?eski patronum benimle bir ilişki yaşamak istedi ama onu reddettim. nüfuzu fazla olan biri. şimdi de endişelenmeye başladım, ya işimle alakalı olarak bana bir zarar verirse diye... :(

Güncellemeler:
peki ben baştan bunu kabul etmemekle mi iyi yaptım? yoksa ilişkiye başlayıp ilerde ayrılsaydık mı daha zor durumda kalırdım?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbir şekilde zor durumda kalmazsın içine sinmiyrsa kabul etmediğinde o da rezil olmaktan korkup sana profosyonel davranacaktır. işinle ekmeğinle oynayacağını düşünmüyorum

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• şu an yeni bi iliskiye basladım isyerimde benden bi üst seviye müdürüm ile cıkıyorum. Torpil gecilecek bi durum yok ortada ben bölüm müdürüyüm o vardiya müdürü :D İşyerinde gayet profesyoneliz yansıtmıyoruz . Zaten anlaşılırsa Restoran müdürü bizi farklı restoranlara gönderir işyerinde yasak böyle şeyler.

1|0
    0|1
    • evet, yasak da olmalı. çaktırmamaya devam edin bence.

• mecburen çaktıramıyoruz zaten :) ama bazen gizli gizli ofiste öpmenin zevkide ayrı oluyor

• sana zarar vermez ben yaşadım uzun süre. iş ortamında ne iyi ne kötü bi durumla karşılaştım. gayet profesyoneldik. hala görüşüyoruz ama arkadaş olarak yılda 1 gün belki

1|0
    1|1
  • güzel olurdu aslında patronumla ilişkide olmak :D

1|0
    0|0
  • iyi yapmışsın ayrılmakla, bi kere bansaydı devamını isterdi:)

1|0
    0|0
  • sen onu seviyomuydun onu söle bi

1|0
    0|0
    • etkilendiğim zamanlar oldu. ama sevmiyordum. hayranlık duymak farklı, aşık olmak farklı sonuçta...

• teşekkür ederim.

• rica ederim

• bu üzülme suratı ne sonunda olması gerekeni yapmışın şimdi keske verseydim mi asık suratı bu onun nfusunun taaa mk

0|0
    0|0
  • walla ben patronumla ılıskı yasamak ısterdım...mesela

ben onun kızını alsam..aramızda bı akrabalık ılıskısı olsa..valla fena olmazdı

hahahahahaha :D :D :D

0|0
    1|0
  • Kadın bi patronum olsaydı direk yatardım onunla:)

0|0
    0|0
  • ihtimal yüksek ;)

0|0
    0|0
  • profesyonel olcan işinle ilişkiyi karıştırmayacaksın

0|0
    0|0
  • Genel olarak erkeklere o şeklide bakmıyorum

0|0
    0|0

• ya adam çok yaşlı.52 yaşında. kıyamadım

0|0
    0|0
  • valla yaşasaydım kesin parasını yemek amacıyla yaşardım

0|0
    0|1
  • neden reddettin

0|0
    1|2
    • prensiplerime aykırı da ondan. üstelik adam evli. ne bekleyebilirdim ki...

• evli olmasaydı kararın değişecek miydi?

• ihtimal daha yüksek olurdu tabi

• ben şirketimizde çalışan ve benden yaşça büyük olan bir çalışanımızla ilişki yaşadım ve bu tecrübeye dayanarak söylüyorum iyi ki reddetmişsin..oldukça sıkıntılar yaşadım

1|0
    0|0
  • ne yani fahiş*'lik mi yapmayı düşünüyorsun ?

0|0
    0|0
    • öyle bi niyetim olsaydı teklifini kabul ederdim.

• et öyleyse

Kızlar Ne Diyor 5

• en onurlu olanını yapmışsın :) zarar verirse versin parayla satın alınamayacağını göstermişsin ona

1|2
    1|0
  • hayır yaşamadım..en fazla yeni patronun da seninle ilişki yaşamak ister,onu da kabul etmez kovulursun

1|0
    0|1
  • o zaman ilk saldırı senden gelsin

1|0
    0|0
  • Aynı işyerinde iliskiye karşıyım her zaman zor olur

1|0
    1|0
  • evet müdürümle yaşadım.ama bende istediğim içindi ve vardıyalarımızı aynı yazmaktan baska torpılı dokunmadı.dokunsada ıstemezdım zaten:)

1|0
    1|1
    • mudurlerın alayı ıyı ınsanlar ama patron daha cazıp ben kız olsam patron secerdım heralde

Yükleniyor...