Vücut geliştirme konusun da ciddi bilgiye sahip arkadaşlar yardımcı olursalar sevinirim?

80 kiloyum yağ oranım %17 4 yıldır düzenli olarak kick boks ve vücut geliştirmeye gidiyorum vücudum tamamiyle üçgen. Kol genişliğim 43. Göhüs kaslarım baya iyi. Lakin alt göhüsüm bir gram bilene yok alt göhüs olmayınca kötü duruyor nasıl geliştirebilirim denemediğim hareket kalmadı protein herhan gibi bir kimyasal kullanmıyorum natural çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Vücut geliştirme konusun da ciddi bilgiye sahip arkadaşlar yardımcı olursalar sevinirim??

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Sporla.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Açık kol sinav ve barfix çek göğüs zaten gelisimi zordur gun icinde fazla kullanilan bir kas grubu degil

0|1
    0|0
  • Natural calisiyorsan normal olarak vücut gelisiminiz toz kullanimina gore daha yavas olur. Ust gogus calisimlariniz yerinede bir sure alt gogus çalışin. Unutmayin hersey genetikte vucut anatominizde bitiyor. Belki sizin gogus yapiniz böyledir? Ha genetiktir diye olmayacak diye birsey yok. Limitinizin ustune cikmaniz gerek. Çalışma olarak değilde beslenme olarak diyim.

0|0
    0|0
  • Genetik çok etki etmiyor belli ki, decline dumbell press denesene.

0|0
    0|0
  • %17 yağ oranıyla değil üçgen, dörtgen bile olamazsın. Patates gibi olursun

0|0
    0|0
  • Genetik olabilir kardeşim

0|1
    0|0
    • dediğiniz gibi galimi alçak press alçak fly bu hareketleri 20 sağ 20 sol olmak üzere günde en az yarım saat yaparım ama olmuyor

• Hergün calişilmaz bir kas grubu hocam. Bir kas grubu haftada en fazla 2 kez calisilmasi iyi sayılir fazlasi yakar kası

Yükleniyor...