Eskisi gibi olmam çok zor diyor

Lütfen yardım bana bir yol gösterin :(

Arkadaşlar 2 yıllık bir ilişkim var kız arkadaşımın ablası başkasına kaçtı ve bünedena çok ama çok etkilendi en yakın arkadaşıyla bile knşmuyor nerdeyse ve bana ara verelim dedi ben az az mesaj attım ama yine sıktım onu en sonunda işler ayrılma noktasına geldi yani beni sevdiğini ve bu ilişkiyi devam ettirmek istediğini söylüyo ama buna gücünün olmadıığnı söylüyor yani benlik hc bir durum yokmuş kendi içinde halledicekmiş eğer hallederse sonra konuşacakmışız bunları telefonunu kapatma dedim tamam ama mesaj atma dedi bu ne anlama geliyor 1-2 ay knşmayalım dedi seven insan dayanbilirmi bir hafta bile tüm sorunlar ablasının kaçtığı anda itibaren kaynaklandı şu an tatlıya bağladılar ama etkilendi bundan çok ((( ? lütfen durumun ne olduğunu ve ne yapmam gerektiğini söyleyin Allah için. Beni seviyormuusun dedim evet dedi başka birisi gönlünün kaydığı veya ikilemde kaldıığn biri varmı dedim yok dedi kesinlikle bana asla yalan söylemez drum bu kardeşlerim lütfen yardım ((( .. Bakın arkadaşlar ben defalarca sordum en yakın arkadaşlarıylada konuştum kesinlikle başka birisi yok ben kesinlikle beni seviyor suan bunları dikkate alarak yorum yazın lütfen. ama eskisi gibi olmam çok zor diyor bunu benimle başaracaksın dedim sen üzülüyorsun yıpranıyorsun o zaman diyor bende böyle ayrı olucna dhaa kötü olucam dedim olmazsın dedi tbai bunları 2 gün ocne sabah yanında söyledim ağlayarak bi süre böyle kalalım bana mesaj felan atma eğer olursa olur konusruz bnları dedi şimdik 2 günüdr mesaj atmıyorum zor tutuyorum kendimi seven insanda tutamaz kendini eninde sonunda bana mesaj atacak inanıyorum ben ama ne diye atçak onu merak ediyorum ( ya atmazsaa bide o var ..

Güncellemeler:
Beni kimse anlamıyor.s

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• seviyorsa seniii bekle kızın psikolojisi bozulmuş şimdi onun evinde neler neler yaşandıdır babası nasıl tepki verdidir kız sizin ilişkinizinde ortaya çıkmasıneden ailesinin tepkisinin kötü olcagıneden şimdi çok korkmuştur ve sabret iyi olmasını bekle o seviyorsa ztn içindeki sıkıntıları atınca sana olumlu şekilde döner

0|1
    0|0
    • Ama mesela eğer atmadı mesaj 1 hafta 10 gun 1 ay alışmazmı bu yokluğa bir daha nasıl olur eskisi gibi ve son bulusmamızda elini tuttrmadı ayrılırken :(

• bekle yaw :) üzülmeeee

• Ya lütfen kolay zannetme ya çok kötü oluyor hıc beklemedıgın bırınden boyle olması en kotu olanıda beklıycem beklıycem ya hıcbırsey olmazsa atmazsa mesaj :((((((

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 gün geçmiş aradan bu da 3.gün bir mesaj aslında birlikteyken değil sen yokken üzülüyorum yıpranıyorum de

sorunlarıda hallolmuş artık canını sıkacak birşey yok acaba artık istemiyor mu seni? 1-2 ay uzak kalmakda ne demek? senin suçun ne?

0|0
    0|0
    • Benim en ufak bır suum olmadııgnı kendısıde belırtıyor ama eskısı gıbı olmaya gucu yok :( Şöyle bir mesaj atsam nasıl olur Sizce?

Tamamen bağı kopartmayalım,ben seni sadece iyi günlerde yanında olmak için sevmiyorum,en kötü gününde de ben yanında olacağım,sen benim yanımda olmayacakmış gibi konuşma. Seni her türlü çok seviyorum ben. Asla ne senin aileni ne benim ailemi kıracak bunlardan önce birbirimizi seven kalbimizi kıracak hiç bir şey yapmayacağız sana söz veriyorum. Ben her zaman yanındaym

• çok yerinde olur bakalım ne diyecek at hadi

• bu 2.ci gun ve bana 1 kac ay mesaj atma dedi acaba sımdı atmam dogru mu yoksa onun atmasınımı beklemelıyım acaba beni ters teper mi olmuyo işte bırlıkte denedık felan dıye :(

• kendisinin sorunları var saırım biraz yalnız kalmak istiyor sıkma rahat bırak seviyosa döner sevmiyosa sende hayatına devame dersin ondan ayrılıpta.

0|0
    0|0
    • Sevdigini söylüyor ve bana asla yalan söylemez. Şunu söyliyim dün sabah ayrıldık bari yüz yüze ayrılalım dedim yanıma hazırlanıp geldı ve benım adlıgım cantayla geldı bu bıle bir yol oldugunu gostermezmı yanı sevmese nefret etse baska bır canta ıle gelırdı evde hazırlanıpta yanı bır acık kapı bıraktı.

• öyle dediyse belki ayrılacaktır senden :( sevgilimde skype olayını bahane ederek birden değişime uğramıştı eskisi gibi olamadığını içinden gelmediğini söyledi eskisi kadar sevmediğini söyledi ayrıldı. senin sevgilinde benimkisi gibi yapmasın bide ablası bir bahane olamaz bence :S

• Off ölcem ben dayanamam yaa :((

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...