Kalbimde bir sorun mu var nasıl anlayabilirim?

Arkadaşlar, kalbimde bir sorun var gibi hissediyorum. Sporcuyum futbolla ilgileniyorum ama bu sorun yüzünden 2 sene önce ara verdim. Nefesim sanki biraz ötüyü gibi hissediyorum nefes verince hıııhhh diye bir ses. sanki sigara içiyorum da öyle çıkar öyle garip bişey :P asla sigara alkol falan almadım sevmem de zaten sadece kalbimde bişey olduğunu nasıl anlayabilirim. futbol oynayışımı da etkliyo 10-12dakikda soluksuz kalıyorum bu biraz kondisyonla ilgili ama kalbim de bişey olduğundan şüpheleniyorum bunu nasıl anlayabiliirm?

Güncellemeler:
Perş hemen randevu alıcam hastaneden hangi bölüme gitmem lazım ayrıntılı yazın pek anlmamıyorum
kelime hatalarını boşverin hızlı yazıyorum o yüzden. sadece hastanede nereye gitmeliyim kalbimde birşeyler olup olmadığını anlamak için?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Bir sorun var spor yapmayacaksın.

0|0
    0|0
    • hayır yapıcam.

• bunu çözdükten sonra hastanede nereye gitmem gerkeli yaz

• hiç yardımcı olmadın. teşekkür yinede.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kardiyoloji poliklinigine bascurmani oneririm.

0|0
    0|0
  • Astım belirtisi bir an önce doktora git derim. Gerçi bunu paylaşalı 3 ay olmuş ama olsun :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çarpıntı da oluyo mu?

0|0
    0|0
    • o nasıl bişey

• Randevu alınıyor istersen al ya da hastahanede giriş yaptırıyorsun doktora şikayetlerini anlatırsın kan testi yaptırmak istediğini söylersin işte

• teşekkür

• Mhrs den ya da 182 yi arayın, kardiyoloji bölümünden randevu alın.

0|0
    0|0
  • Kardiyon yetersiz kardeş bence güç felan solunum egzersizleri yap

0|0
    0|0
    • tamam ama içimde kalsın istemiyorum nereye göstermem gerekli

• Kalp ve damar hastalıkları galiba çünkü kalbinde sorun var diyosun

• Kardiyologa görünmelisin :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...