Futbolda iyi olmak istiyorum nereden başlamalıyım?

Futbolda iyi olmak istiyorum. Bir süre ara verdim , Futbol a yeniden başlamak istiyorum.2 sene önce fenerbahçe nin spor okuluna gidiyordum , yani formdaydım ama şimdi okul ve sınavlar olduğu için bıraktım. yeniden başlamak istiyorum kendimi eksik hissediyorum. Yetenekliyim ve bunu kullanmam gerekli. Nereden başlamam gerekli bilmiyorum. Fiziksel olarak 177 boy 70 kiloyum fit duruyorum. Sol Açık oynuyorum. Arkadaşlar yeniden başlamak istiyorum ama bu sefer asla bırakmıycam. şu an biraz ham ım yani okulda falan maçlarda 10-15 dk sonra soluk soluğa kalıyorum çaabuk yoruluyorum bunun için de birşeyler yazarsınız..

Nereden başlamam gerekiyor? Anlayanlar lütfen yardımcı olabilir mi? Futbolda iyi olmak istiyorum nereden başlamalıyım?

Güncellemeler:
Arkadaşlar gerçekten yardım istiyorum anlayanlar varsa yardımcı olabilir mi?
Lise 3 teyim. Yeteneğim var bunun farkındayım ama şuanda biraz ham ım yaklaşık 2-3 sene ara vermek zorundaydım. şimdi yeniden başlamak istiyorum ve biryerlere gelmek istiyorum. Benim için çok önemli lütfen yazın...

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Başla.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çalış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Belliki genç bir arkadaşımızsın ama benden sana tavsiye bu yaştan sonra başlasan yeniden sadece zevk için oynarsın ilerisi için fazla ümitlenme yani çünkü futbol devamlılık ve şans gerektirir büyük kluplerde senin yaşında oynayan onlarca iyi futbolcu var Onlar oynamaya devam ederken senin şansın düşük

0|0
    0|0
    • lise 3 üm yani yeteneğim de var başladığım işi bu sefer devam ettiricem sonuna kadar

• tammadır bişeyler olursa aklıma takılan yazarım sağol :)

• Önemli değil kardeşim her zaman D:

Yükleniyor...