Hoşlandığın çocuğun en yakın arkadaşı senden hoşlanırsa....

çok hoşlandığım bi çocuk var bi kaç haftadır çocuğun etrafındayım konuşuyoruz ediyoruz tesadüfi (!) karşılaşmalar falan ama çocukta tık yok asosyalin önde gideni diyalog sıfır hani derler ya Allah bi tip vermiş gerisini koyvermiş(orjinali böyle değil biliyorum) ama en yakın arkadaşı sürekli beni kesiyo konuşurken uzun uzun inceliyo arkadaşım söyledi okulda otururken sürekli beni süzüyomuş ve çok belli ediyo üstüne alındı galiba şansa bak :) napsam bilmiyorum ya uzaklaşsan olmaz aynen devam desen ikisinin arasını açmak istemem napcam bi akıl verin nolur ya

1|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• hayır üstüne alınmadı san ademek istediki bak sen benle ilgileniyorsun ama benim seninle alakam yok ..yakın arkdaşım senin için yanıp tutuşuyor sen onunla ilgilen vaktin boşa gitmesin ...

eee kızlarda bu tipe takılma oldu sürece bu vakalar hep olucaktır ..ama cocuk sana güzel bir mesaj vermiş gayet kibarca ve hedifine oturan cinsten ok..

0|0
    0|0
    • ya hayır biz onla samimi olmadan önce o en yakın arkadaşınıyla hiç tanışmıyoduk 2 haftadır yakınız bi kaç gündür değişik davranmaya başladı

• off öküz gibi yemek yemek istiyorummm

• patlarsınnnnn :D :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Aklı Allah Verir Bizler Değil.

Soruna gelince,Eğer hoşlandığın erkekden tık yoksa,yakın arkadaşı senden hoşlanıyorsa bence konuş çünkü hoşlandığın erkeğin senin onu hoşlandığından bi haberi yok.Yakın arkadaşı güzel,hoşuna gidiyorsa konuş.bence fikrim bu.

0|0
    0|0
  • Önce ne istediğine karar ver. sevmek mi sevilmekmi. ikisi birden diyorsan ya sevdiğin insanı daha iyi tanıyıp olduğu gibi seveceksin ve seni sevmesini(?) bekliyceksin yada unutacaksın. arkadaşına gelince sen onu sevmediğine göre gerisi boş. çocuğu boşuna umutlandırma. dürüst ol yüzüne söyle onu istemediğini gerisi onun sorunu.

0|0
    0|0
    • onu asla umutlandırmak istemem ama onu umutlandırmamak için sevdiceğimin yanından kaçmak da istemem çok aradayım

• Ulan bizim hikayeye ne kadar benziyor.Işılay sen misin Işılay?Şaka bir yana bana da aynı durum olmuştu.Asosyalimdir pek konuşmam.Geçen sene sene başından beri bir kızı seviyordum.Kardeşim dediğim adam geldi ''kanka birinden hoşlanıyorum''dedi.Bir baktım ki gösterdiği kız sene başından beri sevdiğim kız ama ses etmedim vazgeçtim.Kaç yıllık kardeşimi mi satsaydım

0|0
    0|0
  • akıl versin allah sana sende cöz bu durumu duurr dua etcem

0|0
    0|0
  • niye olmuyor uzaklassan. devam desen niye acılcak biri odun daha senin baktıgını bile anlamamıs :)

0|0
    0|0
  • gülmekten yere serildim ya

0|0
    0|0
    • ya daha bu ne ki söylesem gülmekten yarılırsın komedi filminde yaşıyorum resmen sinirden gülüyorum şuan ya

• hmm sizi ekleyeceğim gizlisiniz kimbilir daha ne kadar gülecğim :) sanırım şakacı birne benziyosunuz :)

• ya şakacılığı geç bazen gülmekten çenem ağrıyo o derece :D biraz fazla sosyalim :D

• okulda aşk ı memnu dizisi yeniden doğuyor desene :)

0|0
    0|0
    • aşk ı memnu dan testere ye de dönebilir ama :D

• 1 kitapmış laflara bak ya tartışılcak kadar bile adam değilsin bi bayanla nasıl konuşulcağını öğren önce üniversite okumak her odunu yontmuyor malesef

• 60 gramlık altında hazine var senin peşinden koşcak onca erkek var tercih senin :)

Kızlar Ne Diyor 2

• bence öncelille kalbine bir bak

şimdi şöyle bir şey var senınle ılgilenmeyeni seviyorum ondan başkasıyla olmaz diyorsan aynn devam et boşver yanındakinin yanlışş anlaması senin sorunun değil anlamasmıs napak ? :D

ama bence yanındakinin tiği de güzelse hazır senınle de ılgılenıyor ona bakabilirsin sonucta dıgerınden de yenı hoslandın yanılmıs olabilirsin belki bunu daha cok seversın

0|0
    0|0
    • hayır ya ben onu çok seviyorum diğeri de iyi çocuk ama o değil onunla çıkarsam tek amacım onu kıskandırmak olur

• aman sakın böyle bir şeyii yapma sakın yoksa ileride sana da aynısı yapılır. o çocugun da bi kalbi var her neyse felsefeye baglamayayım :D seviyorsan devam et ozzaman onun yanlıs anlaması onemlı degıl sen peşini bırakma ama kasmada umursamaz ol cocuk rahatmıs anladıgım kadaryıla

• hayır bi kaç gün sonra kanka ben şu kızı seviyorum o da beni seviyo dese çocuk yengeye bağlar en çok ona üzülürüm

• geçmiş olsun denilip üzerine büyükçe bir bardak su içilmesi gerekilen konu. Aynı dertten muzdari olmakla beraber işin içinden de çıkamıyorum. hşlandığım çocuğun arkadaşı beni gördüğü dakika benimkine bana çarpıldığını anlatmış. ya arkadaş bir dur belki çocuk benden hoşlanacak ne kapatıyosuun kısmetimi diyemedim diyemedim yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...