KizlarSoruyor isimli bir kız sitesine erkeklerin üye olması hakkında ne düşünüyorsunuz?

kızlar sorum size, bir kız sitesine üye olan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz? mesela eşiniz veya erkek arkadasınız bu siteye üye olsa düşünceniz ve tepkiniz ne olurdu? lütfen natural cevaplar ilk aklınıza geldiği gibi...

0|0
15|27

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• çok güzel erkeklerinde yorum ve düşüncelerini öğrenmek oldukça aydınlatıcı

3|4
    0|0
    • vayy bu görüşünüz çok hoş :)

• helal olsun!:);-)

• neden olmasın ki biz nasıl erkkler hakkın da bazı şeyleri merak ediyosk onlar da biz kızlar hakkın daki şeyleri mrak ediyolar normal bşey yani

2|1
    0|0
  • Erkekler hesap sorar gibi soru sormamalı diye düşünüyorum. çünkü link

0|0
    0|0
  • kambersiz düğün olur mu ? onlarında soru ve cevapları bizim için önemli.

0|2
    0|0
  • Nonos bunlar:( hotdigun benimle sevismek istememesine sasmamali

0|1
    0|0
  • kız yakalamak:)

0|0
    0|0
  • kızlar soruyor erkekler cevaplıyor bu kadar basit :)

0|0
    0|0
  • Buranın tam olarak kız sitesi olduğunu düşünmüyorum. İnsanların fikir alış-verişinde bulunduğu bir yer. Sadece ismi eksik :3

0|0
    0|0
  • yol yakınken ismi değişmeli bence :) eşim böyle bir siteye üye olmuş olsa kızardım heralde. bencillik var bende biraz kendime kızmıyorum aynı şey için

0|0
    0|0
  • Erkekler cevaplıyodur belkim.

0|2
    1|0
  • edepli oldukları sürece benim için mesele yok.

0|0
    0|0
  • site kız sitesi değil kızlar soruyor erkekler cevaplıyor çaktın ?

0|0
    0|0
  • ben izin vermem buraya girmesine

0|0
    0|0
  • ben üyeysem erkek arkadsımda üye olabilir bunda sakınca görmüyorum .Erkeklerin üye olması da ii ayrıca kızların erkeklerle olan sorularına en iyi erkekler açıklık getiriyor

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• sadece kızlar olsaydı bu site iş yapmazdı. Kızlar olduğu için erkeklerde var , erkek olduğu için kızlarda var.

bokun olduğu yerde sinek olmaz mi ..

0|1
    0|0
  • olağan bir durum

0|0
    0|0
  • Bu sitenin sloganı kızlar erkeklere soruyor yani sadece bayanlara özel bir site değil.

0|1
    0|0
  • kız var diye geldik beyler, yalancıyı...sadasdasdsad

0|1
    0|2
  • eee kızlar soruyo cevaplıyoz bizde

1|0
    0|0
  • ilk önce merak ettiğim şudur: profiline göre bir erkek olarak sitenin adına uygun olmayacak şekilde soru sormuşsun :))

ben eşime sorarak üye oldum.. görünce kızmasını istemezdim. arkadaşlık güzel birşey.. sınırı korurmuyum bilemem ama :D cinsiyetin önemi olmamalı diyorum.. ama eşim üye olsa verdiği cevapları gizlice takip ederdim :)

0|0
    0|0
  • işte bize niye çektiriyosunuz ne yapalım size diye soruyoruz onlara ..

0|0
    0|0
  • tamam ayaklanma cıkaralım protesto edelım butun erkekler cıkalım bu sıteden bumudur yanı surda canımız sıkıldımı dalıyoruz ıste sıteye bı yarım saat takılıp kafa dagıtıyoruz yemısım ısmını lan

0|0
    0|0
  • iyide sitenin ismi kızlarsoruyor

cevap verenler için bir cinsiyet ayırımı yok O.o

0|1
    0|0
  • Kız sitesi değil ki.. O değil de seni geçen sene İzmir'de gördüm sanki ya da sana çok benziyordu.

0|0
    0|0
    • evet izmirdeydim.hatta avatarımdaki resmi izmir de çekildim.

• İnan ben de bilmiyorum. Hatta şu kadarını söyleyeyim sadece 3 saat kalmıştım ve genelde arabadaydım. Bazen böyle beni korkutan hafıza atraksiyonları yaşarım. Benzerini geçenlerde şuan bulunduğum şehirde alış veriş yaparken yaşadım. Adamı meğer 4 sene önce yemek yerken restaurantta görmüşüm başka şehirde. Orayı o işletiyormuş ve sadece iki kere yemek yemiştim orada.

• walla bravo

• kızlar sorsun erkekler cevaplasın. kızlar soruyor demek erkekler cevaplıyor anlamına geliyor. erkekler soruyor diye bir site yapsak çok az kişi rağbet ederdi bence.

1|0
    0|0
  • "Empati" yeterli bir cevap aslında. Ama karakter sınırlaması olduğu için böyle uzattım biraz. İlk kelimeden sonrasını okumasan sa olurdu. Ama artık çok geç :D

1|0
    0|0
  • kızlar soruyor erkeklre cevaplıyor işte :D

0|0
    0|0
  • Üye olunmasında sıkıntı yok soruları cevaplıyoruz da soru sormamız biraz manidar olabiliyor :)

0|0
    0|0
  • sitenin ismi kızlarsoruyorkızlardinliyor.com olsaydı dediğin doğruydu

0|0
    0|0
  • o değilde bu siteye bunu yaazanın hakkında ne düşünmek gerek bnde onu merak ediyom

0|1
    0|0
    • Sen once soruyu duzden oku sevgili Dostum...

• sevgili Dostum yanlış anlama beni demek istediğim normal bişey bu nee var ki bunda

• sorular kızlarda cevaplar bizde reyiz ;)

1|0
    0|0
  • Kızlar soruyorsa cevaplamak için bir ırka ihtiyaç olunur oda biziz vesselam

1|0
    0|0
  • kizlar kime soruyor erkeklere soruyor . yani tarafların fikir alışverişi.

1|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum,x bir site düşünün aynı formatlı sizin tepkiniz ne olurdu?

• Kızlar soruyorda kime soruyor

Kızkıza soruyor diilki

0|0
    0|0
  • Erkekler,kızlardan - Kızlar,erkeklerden.

0|0
    0|0
  • biz cevap vermeyek mi panpa ölek mi ://

0|0
    0|1
  • Bu bir kiz siteai degil sitenin basindada aciklama yapilmis

0|0
    0|0
  • Kızlarsoruyor diye sadece kadınlar mı soracak yani ? Saçma.

0|0
    0|0
  • Ben cevap vermek için üye olmuştum baktım olmuyor soruda sorayım dedim :))

0|0
    0|0
  • KızlarErkeklersoruyor.com olabilirdi

0|0
    0|0
  • Kız sitesi değilki erkekler üye olmazsa bu site olmaz.

bu sitenin orjinali kızlar erkeklere soruyor bkz: GirlsAskGuys.com

0|3
    0|0
Yükleniyor...