Karın kaslarımın hafif belirginleşmesini istiyorum?

Karın kaslarımın hafif belirginleşmesini istiyorum. Protein tozuna gerek olmaz dimi? Yiyecek olarak proteinli beslensem ama protein tozu kullanmasam olur mu? Çok değil, hafif olsun istiyorm.

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kullanırsan daha iyi olur protein tozunun bir ölçekte 30 gr protein alıyorsun bir insanın kilo başı 2 gr protein alması lazım fakat örnek bir tane yumurtada 2 tane protein var sabahları 6 7 yumurta tüketirim öglende hiç aksatmadan Somon balıgı Büfte veya tavuk gögüsü tüketirim tuz şeker karbonhidrattan uzak durarım hesaplamalarımı ona göre yaparım diyorsan tüketme ama protein tozu çok yararlı birşey söyleyim :) yurt dışında bebeklerin sütüne bile katılıyor bizimkiler zararlı bişey sanıyor düzenli beslenmedikleri için kısa boylu göbekli geziyorlar :) bence Vegan protein veya Whey protein al

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Zaten istesende "çok" yapamazsın merak etme öyle sandığın gibi basit değil. Azıcık çalışayım azıcık olsun gibi bir durum değil :)

0|0
    0|0
  • Bol bol mekik çek ben öyle yaparak karın kaslarımı baklava denen şekle getirmiştim.

Soruyu açarken senin olduğunu bilmiyordum :D

0|0
    0|0
  • Protein tozu, vücunda protein eksikliği olan yere gider yani etkisi istediğin yerde olmaz. O yüzden dediğin gibi proteinli yiyecekler yiyip şınav ve mekik çekeceksin devamlı.

0|0
    0|0
  • ıyy kızlarda karın kası mı

0|0
    0|0
  • diyet le yaparsın anca onu günlük yaktığın kalorıyı hesapla 500 kalorı asagı seklınde beslen

0|0
    0|0
  • Zaten ilk başta yedigin besinler yeterli olacaktır eger cok fazla istersen protein tozu devreye girmek zorunda kalıyor

0|0
    0|0
  • kesin çözüm düzenli mekik şekerden uzak dur :)

0|0
    0|0
  • Kızların karnı coook guzel :)

0|0
    0|0
  • Yağ oranınını düşürürsen kasların belirginleşir :)

0|0
    0|0
    • Bol bol mekik çekiyorum fit bir görünüm yakaladım ama kaslar belirginleşmiyor yalnızca düzleşiyor.

• İşte sadece mekik yetmez karın kası biraz mutfak işidir doğru beslenme ile yağ oranını şekeri falan çıkar hayatından o zaman :D

• Yağ oranını %10 civarına çekersen hafif belirginleşir

• baklava dilimimi :D

0|0
    0|0
  • günde 5 mekik yeter ! her 2-3 günde 5 er 5 er artır 1-2 ay içinde fizik oturur benm tavsiyem bu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben toz kullanmıyorum. Çalışa çalışa geçte olsa belirdi kaslar. Biraz zaman alır maalesef.

0|0
    0|0
  • Proteinli beslenirken egzersiz sart

0|0
    0|0
  • bu yaşta protein tozu alacağına spor yap. internete 30 day abs yazınca görsellerde 30 günlük bir program çıkıyor. ben 20 güne kadar yaptım biraz belli olmaya başladı ama devam etmek gerekiyor yapmaya.

0|0
    0|0
  • Mekik cek

0|0
    0|0
  • Mekik çeksene bol bol.

0|0
    0|0
  • Mekik çek kendine uygun bir program hazırla çok işe yarıyor ama ha diyince olacak bir şey de değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...