BEŞİKTAŞ'IN Yeni başkanı?

Pazar gübü yapılan Genel kurulda başkan F. orman seçim kararı aldı şimdiden Serdal Adalı nın ismi geçmeye başladı bile asıl diğer tehlike Yıldırım Demirören TFF başkanlığında yeniden seçilmez ise büyük ihtimal oda başkanlığa adaylığını koyacak gibi BEŞİKTAŞ'IN yeni başkanı sizce kim olmalı

• Fikret Orman
    A seç
  • Serdal Adalı
    B seç
  • yıldırım demirören
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
310

En İyi Kız Görüşü

• Fikret Orman'ı seviyorum kötü günlerde elini taşın altına koydu saygım var lakin suskun adam bu ülkede başkanlık yapamaz. Serdal Adalı ilk aday olduğunda da ona başkanlığı yakıştırmıştım. Tüp kafayı Allah bize uzak cehenneme direk etsin.

0|2
    0|0
    • Hem fikirim çok sessiz bir adam ama temiz iyi bir insan hakkımızı savunmuyor bu ülkede sesi çıkan adamlar lazım Serdal Adalı hem Maddi hem manevi açıdan kulüp için çok iyi olacak bir isimdir

• Üstelik Jokey klübünde başkanlık deneyimi de var. Sesinin yeri zamanı gelince yükseldiğini de biliyoruz Serdal Adalının.

En İyi Erkek Görüşü

• Fiko başkan

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Yıldırım olsun

0|1
    0|0
  • Fikret Orman

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• A dedim aynen devam :)

0|1
    0|0
  • Yildirim demirören 😀

0|1
    0|1
  • Zaten fikret tek aday değil mi :D yıldırım zaten tffde bizi yeterince yıprattı borç üstüne borç serdar olabilir ama mali kriz var o yüzden fikretle devam belki fikoyla transfer yapamayabiliriz ama yeni gelicek olan teknik direktör şenol güneş olursa elimizdeki gençler parlayabilir oğuzhan kerim atınç muhammed demirci'den emin değilim 2. lige kiralık gitti nasıl döner bilemiorum

0|1
    0|0
    • Gönlüm Lucescu yana 100 yıl gibi bir Ruh katar ise çok büyük şeyler olur tabi Şenol hocada çok önemli bir isim

Serdal adalı her daim BEŞİKTAŞ'IN yanında olmuştur gene adaylığını koyacağını düşünüyorum

eğer demörören adaylığını koyar ise çok değişik tablo ola bilir çokça onu destekleyecek kongre üyesi var hepside yaşlı 90 lık dedeler.

• Demirören'in birdaha geleceğini sanmıyorum dediğim gibi tff nin başında lucescu Zor gelir gibime geliyor sergen yalçın desen daha çok tecrübesiz

• O da tayyip olsun mk asdf

0|1
    0|1
  • gelmesin demirören felan..

0|1
    0|0
  • Ahde vefa Fikret Orman.

0|1
    0|0
  • Fikret Orman tabii

0|1
    0|0