Neden bu kadar garip davranıyor? Benden nefret ediyor diye düşünüyorum.

rica ediyorum bir bakin ya...

Üniliyim.Aylardır kavgalıyız.Sınıf arkadaşıyız.İlk önce o benim ilgimi çekmek nerdeyse herşeyi yaptı ama ona çok kızgın olduğum için yüz vermedim.O benim suçlu olduğumu bense onun suçlu olduğunu düşünüyorum.Neyse ilk başta hiç yüz vermedim ama sonra pişman oldum çocuk haklı diye gittim özür diledim.Oda yüzüme bile bakmadı artık benden uzak durmaya karar verdiğini söyledi.Ben tamam dedim ama ona iyice kapıldım aşık olduğumu farkettim kaçan kovalanır .derler ya şimdiyse ben onu kovalamaya bakmaya başladım .Sonra çocuk ona karşı fazla ilgimden rahatsız oldu bendbende ondan kurtulmak için bir kaç yolu denedim.Dersi bıraktığım zaman bir yerlere gittiğim zaman uzun uzun arkamdan bakıyordu.Sonra facetende sildim çocuk alındı tabii ama bir kaç gün sonra aniden bana geldi soru sordu cevapladım sevindi sonra onu gördüğüm zaman yüzümü çevirdim oda alındı.Yine soğuduk bir birimizden.Şimdide hiç onu görmüyormuşum gibi davrandım sonra derste karşımda oturuyordu yüzünü çevirdi bana baktı.Benden nefret ediyorsa neden bakıyor?Sınıfa girdiğim zaman benim onu görmemezlikten gelmeme rağmen bana bakıyor.Bugünde o sınıfa girdiği zaman bana baktı bende bir bakış attım sonra yüzümü çevirdim sonra geldi karşımda oturmaya geldiği zaman ben yine dayanamadım ona baktım gözlerini masaya dikmiş elinde ki not defterini gözümün önünde masaya fırlattı kızgın halde.Anlamadım.Neden bu kadar garip davranıyor?Benden nefret ediyor diye düşünüyorum.

Güncellemeler:
Biliyorum cok uzun özur dilerim herkesten.Ama sorum su ki ben ona ilgi gösterdigim zaman rahatsiz oluyor gibime geliyor onun icin onunla iletisimimi kesmek icin bir cok yolu denedim.Onu görmezden gelmeme bakmama ragmen sinifa girdigim zaman bana bakiyor.Bende ilgi göstermedigim zaman kiziyor gibime geliyor bana laf falan 'bende seni gördugume sevindim'filan diyor.Not defterini gözumun önunde kizgin halde masanin uzerine firlatiyor.Anlamiyorum.Neden bana böyle garip davraniyor?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• faceden silince nefret etmiş senden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kaçan kovalanır misali sen kaçmışın o kovalamış o kaçmış sen kovalamışın şimdi sen kaçıyon o kovalıyo küçükken oynardık ne güzel elim sende diye :))) sizinde aynı mesele ikinizd aşıksınız

0|0
    0|0
  • yazık ya bu resimde ki sen isen daha ne istiyor kim buldu senin gibi güzel bakımlı bir kızı ? hiç kaybetmezsin unutma hatta daha iyisi gelir üzme kendini...

0|0
    0|0
    • kardes bu resımdeı victoria secrettekı bir manken yya hıc turk kızı bu resımdekı gıbı olurmu aklın alırmı

• Kısa yazarak biraz bişi düşünseydin ?

1|0
    0|0
  • mutluluk,sevdiğini kovalamakta değil,seni sevene alışmakta...

0|0
    0|0
  • Sen buraya bunları yazmakla uğraşıcağına çocuğu karşına alıp konuşsaydın keşke.

1|0
    0|0
  • zamanla siniriniz yatışır üzülmen gerekmiyor bence

0|0
    0|0
    • Sorum o degilki sorum cocugun neden bu kadar garip davrandigi?

Kızlar Ne Diyor 1

• trip atmaya bu kadar enerji harcayacağınıza iletişime geçseniz de ikiniz de rahatlasanız. bu ne böyle? saçmalık.

1|0
    0|0
Yükleniyor...