Takımınızı nasıl tutmaya başladınız?

Anneniz-babanız o takımlı diye mi şuan tuttuğunuz takımı tutuyorsunuz? Yoksa hayır kendi kararım diye mi tutuyorsunuz?

Beni fenerliyi yapmaya çalışan bir amcam vardı hep derdi fenerli olmazsan seni çöpe atacağım atarsan at derdim, baktı işe yaramıyor sana herşeyi alacağım derdi ama inatla GalataSaray dedim. O gün bugündür galatasaraylıyım. :) Peki siz ?

0|0
10|21

En İyi Kız Görüşü

• ben bildim bileli evde maç muhabbetleri oldu..o zamanlar şifreli kanallar da yok, izlemek serbest..yine o zamanlar tüm kadro bilinirdi, maçlar hiç sektirmeden izlenirdi, oturup ağlanırdı falan..hele o zamanlar şöyle derdim: damarımı kesseler kanım SARI-KIRMIZI akar...:))

2|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• doğuştan başladı siyah beyaz aşkım

0|0
    0|0
  • bilmiyorum kendimi bildim bileli fb'liyim annem gs'liymiş anlatırdı küçükken gs şampiyon olmuş bana gs forması giydirmiş balkona çıkıp kutlama yapanları görüp yerimde zıplıyormuşum v.s ama o zamanları hiç hatırlamıyorum dediğim gibi kendimi bildim bileli fb'liyim babam yapmış galiba ama babam sözde fb'lidir futbolu hiç takip etmez

0|0
    0|0
  • Benimde dayım koyu beşiktaşlıydı zaten cogunluk sevdigi biriyle aynı takımı tutar ben ve kardeşimde dayım sayesinde beşiktaşlı olduk bizim sınıfımızdada fenebahceli bir arkadaş vardı beşiktaş yenildigi zaman beni kızdırmayı cok severdi bir gün evde dayımla ve kardeşimle beraber beşiktaşın macını izliyoruz ben dedimki beşiktaş eger bu macı kaybederse beşiktaşı burakıcam sonundada beşiktaş maglup oldu bende dedimki ben artık beşiktaşı burakıyorum fenerbahceli olacagım dayımda nedense artık bari galatasarayı tut o daha iyi dedi bende peki galatasarayı tutacagım dedim ve o gün galatasaraya gectim ama osezon fenerbahce şampiyon olmuştu ben tabi dayıma biraz sitem ettim ama ondan sonraki 4 sezon galatasaray şampiyon olmuştu üzerine birde uefa ve süper kupa daha sonradan dayıma cok teşekkür ettim anlayacagınız kardeşim ise halen beşiktaşlı

0|0
    0|0
  • Babam sayesinde. Ama başarılarımıza baktığımızda diğer Türk takımlarına göre GS daha başarılı ve Avrupa'da başarılara imza atmış bu nedenle GS'lıyım.

0|0
    0|0
  • artık takım tutmuyorum

0|0
    0|0
  • Ben hatirlayamiyorum ama dogdugumdan beri fenerbahceliyim benimde annemin dayisi cok derdi galatasarayli ol butun odani gsli dizecegim diye fakat kimse degistiremedi fenerbahce askimizi

0|0
    0|0
  • Beni abim beşiktaşlı yaptı ve bir gün olsun başka takım tutmadan bu güne kadar geldim ve abime teşekkür ediyorum

0|0
    0|0
  • televizyonda durmadan istanbulspor beşiktaş maçları vardı.sanki her gün maç yapıyorlarmış gibi hatırladığım o sadece.o maçlara baka baka beşiktaş taraftarı oldum sanırım.

0|0
    0|0
  • Babadan gerıye kalan tek mıras Galatasaray

0|0
    0|0
  • Alt yapısında top koşturarak.

0|0
    0|0
  • Doğuştan .

0|0
    0|0
  • 12.5 falandım tuttum ve saymaya başladım 1,2,3,... 31

0|0
    0|0
  • benim öyle bişey olmadı ve ben kendimi bildim bileli fb liyimdir :)

0|0
    0|0
  • renklerine aşık oldum

0|0
    0|0
  • Dedemin babası da Galatasaraylı imiş.

0|0
    0|0
  • doğustan tutuyoruz

0|0
    0|0
  • ben Trabzon Sporluyum doguştan geliyor sonradan olunmuyor

0|0
    0|0
  • hatırlayamadığım zamandan beri fenerbahçeliyim

0|0
    1|0
  • aa o ne biçim soru tabiki Fenerbahçe:)

amcana selamlar. biz seni çöpe atmayız.

dayım da oğlunu gs li yapmaya çok uğraştı ama o fenerli oldu.

0|0
    0|0
  • sonradan tutmadım ki doğuştan Beşiktaş'lıymışım

0|0
    1|0
  • babam sayesinde tutmaya başladım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...