Sizce kilo vermemde etkili olur mu?

Ben muay tai ve kick box'a yazıldım boyum.72 kilom 76 8 kilo vermek istiyorum bu sporlar sizc bana kilo verdirirmi.

Güncellemeler:
benim karnimdaki yaglar gitsin yeter oyle obezite durumum yok

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yağ yakamk istiyorsun asıl hedefin sanırım bu... her zaman söylerim hangi sporu yapıyorsanız yapın o spora uygun bir beslenmen tarzın olmalı...

Taysiyelerim ekmek,şeker,fast food tarzındaki gıdalar,abur cubur,asitli içeçekler,çikolata hamur işlerine veda etmelisin...kilo vermek istiyorsun kesinlikle kardiyo yapmalısın,yani koşu,bisiklet,ip atlama,yürüyüş

Özelliklede koşu yapmanı öneririm..vucut yağları 20 dk. sonra yakmaya başlıyor mümkünü varsa sabahları aç karına yapabilirsen çok iyi olur..vucut stoktaki yağları kullanacaktır enerji olarak harcayacaktır...başlaığın günde itibari ile ölçülerini kesinlikle al ve ay tekrar alıp not et...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet sıkı antrenmanları olduğu için kilo verirsin ama kilo vermek amacı ile yapmayın bu sporları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Söylediğin sporların kilo vermekle uzaktan yakından alakası yok.

Evet antremanları sıkı ama bu senin iştahını açar ve bol bol yeme isteği duyarsın. güçlenirsin sağlık kazanırsın biraz dayak yersin göbek varsa birazz eritirsin ama diğer bölgelere kilo alırsın.

0|0
    0|0
  • Sporla alakalı biri olarak sana tavsiyem

fitness tarzı sporlara yönelmen kilo vermek amacındaysan.

koşubandı, bisiklet, eliptik vs. ve tabiki güzel bir diyet şart

0|0
    0|0
  • Bu sporlar genelde kilo verditmez ama yaglarını kasa çevirir bu arada kilon o kadarda fazla diil

0|0
    0|0
  • sıkı bır antreman yapman gerek

0|0
    0|0
  • evet olur bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...