Erkekler siz olsanız neden böyle yapardınız?

tanımadığınız bir kızdan hoşlandınız.ona baktınız baya belli ettiniz.kzda sizden hoşlandı bakıştınız.ama açılmadınız..kıza kendi adınızı vermeden farklı bir isimle mesaj attınız.kız kabul etmedi.sonrada başkasıyla çıktınız.ama artık o kıza bakmıyorsunuz.başka bir üniye geçiş yaptınız.tesadüf bu ya o kız yine karşınızda o da aynı yere geçmiş.kıza bakmıyorsunuz.kızla karşılaştığınızda algıda seçicilik varmıdır yani onu diğer insanların içinden seçebilirmisiniz o hala özel ve farklımıdır.bir de kıza neden o yokmuş gibi davranırsınız.karşıdan gelen tanımadığınız birine öylesine bile olsa bir bakarsınız.ama o kıza kesinlikle bakmıyorsunuz.resmen kızın olduğu bölgeye bakmıyorsunuz.neden yaparsınız bunu?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• insan ulaşamayacağını anladığı bi şeyi çok kıskanır ve bilinçsel olarak tamamen silmeye duygularını bastırmaya çalışır daha sonra başarılı da olabilir tekrar sevdiğini kendisine haykırada bilir yani çok aşırı sevginin ulaşılamaması sonucu aşırı nefrete dönüşmesi...

0|0
    0|0
    • keşke gerçekten sevdiği için yapsa.çok isterim.onu çok seviyorum

• ben egom için bana baksın istemiyorumki.onu sevdiğim ve tekrar kazanmak istediğim için baktım ona

• yaa seninki ilginç bir durum zaten sana verdiğim cevaplar benim başıma gelen duruma benzer bir durum olduğu için kendi hissettiklerimi aktardım.onu unutmam onu görmeme durumumla doğru orantılıydı ve onu görmediğim her an yüzünü unuttum sesini unuttum ve şu an ona dair küçüçük bir anı ya da iz bile yok ve uzun zamandır görmüyorum bir gün karşılaşırsam bakmamak en iyisi çünkü öyle bir duruma düşmek istemiyorum.Bilmem anlatabildim mi?

Erkekler Ne Diyor 3

• Seninle bir olay yaşadığı için olabilir mi? Senden nefret demeyelim de değişik bir duygu işte. Ona bakmak istemeyiz, çevremizde görmek istemeyiz, konuşmak istemeyiz, vb.

1|0
    0|0
    • hayır tanışmıyoruz.ama sevgilim olduğunu düşünmüş olabilir bir zamanlar.facede duvarımda arkadaşlar bikaç bişey yazmışlardı zamanında ama aslında onunla ilgiliydi.en fazla oradan yanlış anlamıştır.

• ama 1 sene geçti olay üzerinden yani açılmak zor bu saatten sonra..ve farklı ve daha kalabalık bir ünideyiz.o bir üst dönem.fazla karşılaşamıyoruz.tanışmıyoruz.aradan zamanda geçti.bakmamasının sebebi hala birşeyler hissettiği içinmidir mi yoksa gerçekten beni sildiği için mi bakmıyordur?

• Bir şeyler hissettiğni sanmıyorum. seni sildiği içinde bakmıyordur. Denk gelmemişsinizdir.

• okadar kızın yeri ayrıdır da o yüzden

0|0
    0|0
    • bana karşı birşeyler hissettiği içinmi bakmıyordur.yoksa tam terside olabilirmi beni sildiği için artık ilgisini çekmiyorum.aslında düz mantık bakmıyorsa sevmiyodur diyorum ama sizin düşünceniz nedir

• bende bu soruyu kızlara sormak istiyorum bir kız neden kendisinden hoşlanan çocuğu görmezden gelir .karşıdan gelen tanımadığınız birine öylesine bile olsa bir bakarsınız.ama o erkeğe kesinlikle bakmıyorsunuz.

• bir nevi tavır bu, şöyle ki; O yanındakilerden birisi ben olmalıydım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...