Galatasarayın şampiyonluğuyla sona eren sezonun özeti size göre nasıl?

hakem hataları, başkanların çıkışları, gönderilen hocalar, düşen takımlar vs vs...
acısıyla tatlısıyla geride kalan sezonu şampiyon bitiren galatasaray hertürlü tebriği kutlamayı hakediyor. peki size göre ligin özeti nasıl yapılmalı?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• 0|1
    0|0
    • teşekkürler

• okadar güldümki hiç uzatmaya gerek yok dedim. şimdi tekrar baktım tekrar güldüm... yav hala gülüyorumm

• Kara mizah gibi komik ama asıl gerçek bu işte.
      Şu sıfatlara bakarmısın ya. Bunların ne işi vardı fenerbahçede... :(

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabiki hakediyor sonuna kadar hemde helal olsun galatasaraya :)

1|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Lige berbat başlayan bir galatasaray. Liverpoolu eleyen mükemmel bir beşiktaş. İyi olmasada tecrübesi ile kazanan bir fenerbahçe. Hamze hamzaoğlu gelir işler değişir. Beşiktaş dar kadrosu ile yapabileceği herşeyi yaptı bruge maçında belliydi düşüş olacağı ve olduda ligde son 4 maçınıda kazanamadı. Sezon başındaki beşiktaş sezon sonunda galatasaray açık ara en iyi oynayan takımdı

0|2
    0|0
    • gs iyi oynamıyodu. naaptığını bilen ve skor odaklı oynadı sadece ve çok tecrübeli ayakları vardı

• Hamza hoca geldikten sonra GS haketti bu kupayi acikcasi.

0|1
    0|0
  • Elini uzatmayan kaleciler
    ayağını uzatan hakemler
    kırmızı kartını evde unutan hakemler
    saray ziyaretleri vs vs vs.

0|0
    0|0
  • fenerin golcüleri çok formsuzdu ismail kartal takımı kaldırmadı. gs musleara ve sneijderle şampiyon oldu. en iyi top oyanayan maçları zevklei geçen bursaydı. bjk sadece ligte oynasaysı 1 2 daha kaliteli oyuncalrı oslaydı bjk şampiyon olurdu

0|1
    0|0
    • hocayla alakası yok. özellikle emenike okadar garip goller kaçırdıki guizayı hatırlattı... bjk içinse yıldız adayı oyuncular büyük maçları kaldıramadı ve bilic kadroyu doğru kullanamadı...

• Şampiyonluk beşiktaşın elindeydi değerlendiremedi gs ye hediye oldu kısaca özeti bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...