1993 Yılı Galatasaray formamın değeri?

Arkadaşlar satmak gibi bir niyetim yok ama sadece değerini bilmek istiyorum. En az 22 yıllık yani tahminim 1993 yılının forması var bende ve 10 numara ve futbolcu sırtından gelme şeklinde. Satma gibi niyetim yok asla ama değeri sizce ne kadardır? Formam aynen Emre Galatasaray a transfer olurken öptüğü formadır 10 numaranın forması ve futbolcu maç boyunca giymiştir.
1993 Yılı Galatasaray formamın değeri?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• İşin icinde emre beleşoğlu varsa beş para etmez.

0|0
    0|0
    • Ahahaha katılıyorum ben sadece forma resmini görebilmeniz için bu fotoyu koydum bendeki forma elbette Emrenin değil :D

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• emreye satmak lazım aslında

0|1
    0|0
  • Bence biraz daha bekle. Daha iyi değerlensin. Ali Sami Yen yıkıldığında kazma gibi dibimdeki yerden gidip koltuk almadım. Millet kapış kapış koltukları alıp gitti gidiyor da milyarlara sattı. Hala pişmanım bunun için. Biraz daha bekle kardeş. Daha da değerlenicektir. Çok çılgın paralar verenler olur tahminimce.

0|0
    0|0
    • İllaki bekleyeceğim ama değerlensin diye değil ben antika şeyleri ve nostaljiyi çok severim. Satma gibi düşüncem yok ama değeri ne kadar eder diye sormak istedim sadece ama fikirlerin için teşekkürler :D

• nerden eline geçti bu

0|0
    0|0
  • 500 eder

0|0
    0|0
  • Değerli bir parça

0|0
    0|0
Yükleniyor...