Çıkma teklif edeceğim önerilerinizi bekliyorum

Beyler Bayanlar Yardım

İyi günler arkadaşlar

Okuldaki arkadaşıma çıkma teklif etmek istiyorum öncelikle ön bilgi:

1-)Kızla sadece merhabamız var öyle oturupta konuşmuşluğumuz yok.

2-)Kızın erkek arkadaşı olup olmadığı hakkında sadece olmama olasılığı çok yüksek diye tahmin ediyorum kesin bilgim yok.

3-)Öyle lisedeki ergenler gibi benimle çıkarmısın demek istemiyorum bir yere davet ederek çıkma teklif etmem lazım

Şimdi ben şöyle düşünüyorum kızı boş bulunduğu bir anda kenera çekip yarın yada şugün boşmuşun diyip muabbete atlamayı düşünüyorum bu durumda sizce bu doğru olurmu?

Cahillimi mazur görün lisedeyken ortam bol olduğundan öyle çok zorlanmadım kız bulucam diye ama ünide öyle olmuyor işte senin zorlaman gerekiyor ne yapmam lazım acil yardım :)

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bence kızla meraba meraban varsa direkt bi yere çağırma önce okulda yakala arkadaşlarınız varsa ortak sohbet et bi hafta yakınlık kur kızdanda olumlu bişey alırsan kafeye gidersiniz konuşursun :)

0|0
    0|0
    • direk çağırıp konuşsam ters tepki görürmüyüm onu merak ediyorum ben bir kız olarak sen napardın mesela...:)

• yok sorun değil :) ama kızlar hoşlanmadıkları birine bakmazlar bence dikkatini çekmişsin büyük bi ihtimalle senden emin olmak istiyo, birazda zaten ilgileniyo peşimde koşsun kompleksi olabilir yada gerçekten arkadaş olarak görüyodu mesafesini belli ediyo :( bence emin olana karar bekle arkadaş olarak yaklaş olumlu bişeyler hissedersen edersin :)

• peki teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 1

• ilk önce arkadaşlığını ilerlet. sohbet edin birlikte bişiler yapın bir yerlere gidin falan filan. sende açık açık değil de üstü kapalı olarak ondan hoşlandığını hissettirmeye çalış. zaten gerisi gelir.

ama sakın ha sakın ''benimle çıkarmısın'' gibi saçma bi soru sorma.

daha farklı sana özgü bir çıkma teklifi etmeye bak.

örnek olsun diye söylüyorum abimin eşine üni. zamanlarında yaptığı teklif sahilde yan yana gezerken morali bozuk bi şekilde ''ben artık artık arkadaşlığımızı bitirmek istiyorum. sennle arkadaşlığımız ilerlemez burda biter ama bana ilerde çok güzel bir eş olursun. hayatlarımızı birleştirmek için ilk adımı atmaya ne dersin'' demiş. yengem anlattı bunu bana ve başta çok şaşırmış sonradan havalara uçtum diyodu=)

0|1
    0|0
Yükleniyor...