En ateşli taraftar grubu? Tarafsız olalaım?

Ulkemizde gerek duruşuyla gerek takimina olan sevgisiyle en atesli taraftar grubu hangisidir.

• Çarşı grubu (Beşiktaş)
    35% (11)52% (14)43% (25)Oy Ver
  • Ultraaslan (Galatasaray)
    35% (11)37% (10)36% (21)Oy Ver
  • Genc Fenerbahçeliler (Fenerbahçe)
    26% (8)7% (2)17% (10)Oy Ver
  • Diğer
    4% (1)4% (1)4% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|19

En İyi Kız Görüşü

• Bize bjkliler diye öğrettiler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tabikide Beşiktaş ben bu takım taraftarı kadar birbirine yakın taraftar görmedim.. çok kısa sürede toplanıp bir yürek olabiliyorlar.

Fenerbahceliyim.

0|0
    0|0
  • Ateşimiz tavan asd 💛❤

1|0
    0|0
  • ultrAslan

0|0
    0|0
  • UltrAslan tabi ki..

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim ama kesinlikle çarşı grubu

0|0
    0|0
  • Çarşı grubu (Beşiktaş)

0|0
    0|0
  • Çarşı grubu (Beşiktaş)

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Koreografi konusunda şu an Ultraaslan'ın eline su dökebilecek bir taraftar grubu yok ama onun dışında Beşiktaş'a gelmiş bir insan kim olursa olsun taraftarından etkilenir. Özellikle İnönü'de maç izlemeye geldilerse kendilerini kaybedebilirlerdi. Birde Allah aşkına büyükler arasında hangi takım taraftarı Beşiktaş taraftarı kadar acı çekti? Senelerdir şampiyon olamıyoruz. İki seneden beri her maçı deplasmanda oynuyoruz. Avrupa'da henüz elle tutulur adam akıllı bir başarımız yok. Yıldırım Demirören denilen dallama resmen takımı 20 yıl geriye götürdü verdiği hasarla. Buna rağmen taraftar hala destekliyor anasını satıyım. Son üç ya da dört seneden beri ligi 3. kapatıyoruz. Sanki 3.'lük bize kombine ile verilmiş gibi. Galatasaray taraftarının, Fener taraftarının ateşinden bahsediyorsunuz da Beşiktaş taraftarı şu an bile önemli bir maç olduğunda etrafı yıkıyor. Birde başarılı olsalar ne olurdu bilmiyorum...
    Bu kadar cefaya diğer büyükler katlansaydı Arena'da, Kadıköy'de taraftar olmazdı. Kaldıki sene başında hiç bir cimbomlunun sesi çıkmıyordu. Son iki üç haftada yine hepsi fanatik Galatasaraylı oldu...
    Geçin bu işleri Allah aşkına. Tek bir taraftar grubu var Çarşı!!

0|0
    0|0
  • ultraslan tabi ki. Dünyanın en zor ve ateşli deplasmanlarını gören Buffon bile söyledi celtic maçı öncesi muhabir sordu -Taraftardan çekiniyomusunuz diye verdiği cevap - ben dünyanın en zor atmosferinde oynadım galatasaraya karşı celtic ne ki. Özellikle basket maçlarında ultraslanın rakibi yok türkiyede

1|0
    0|0
  • En atesliyi bilmemde en iyisi uA dır.

1|0
    0|0
  • Ben gs fb bjk taraftarlarini gercek taraftar olarak görmüyorum onlar başarı pesinde koşan seyirciler sadece. Benim icin taraftar bu sene her daim takımının yanında olan konyaspor taraftarı

0|0
    0|0
    • Çünkü konyanın beklentisi yoktu. Beşiktaşın şampiyonluk hayalleri vardı Galatasaray ve Fenerin de doğal olarak kaybedince taraftar kızışıyor

• Fb bjk gsyi tutanda zaten beklentisi var diye tutuyor o yüzden taraftar degiller benim gözümde sadece başarıya odaklılar. Adam ebesinin amnda dogmus sırf sampiyon oluyor diye gidiyor İstanbul takimlarini tutuyor bu taraftarlik degildir. Ben trabzonsporluyum fakat bizim taraftarlarimizi da begenmiyorum. Gercek taraftar konyaspor vb kuluplerin her daim yaninda olan taraftarlardir

• Şampiyon taraftar, UltrAslan!

1|0
    0|0
  • Çarşı

0|0
    1|0
  • Tarafsızım. Ultraslan koreografi olarak olsun, atmosfer olsun bir numara.

1|0
    0|0
  • Duzgun yaz.

ultrAslan

0|0
    0|0
  • Uefa tarafından da onaylanmıştır çArşı

0|0
    0|0
  • Çarşı tabi mk liverpool oyuncuları bile bizim taraftarımızın ateşini farketti defans oyuncusu toure ben ne böyle atmosfer nede böyle taraftar görmedim! dedi gerisini siz düşünün

0|0
    0|0
  • bir gs li olarark carsi diyorum

0|0
    0|0
  • BohaCünyırs

0|0
    0|0
  • Çarşı grubu (Beşiktaş)

0|0
    1|0
  • Trabzonsporluyum ama beşiktaş taraftarı gibi takımı ateşleyen taraftar görmedim...

0|0
    0|0
  • Bir bjk li olarak çArşı diyorum

0|0
    0|0
  • Çarşı grubu

0|0
    0|0
  • Fenerliyim ama cevap çarşı..

0|0
    0|0
  • Turangücü Ülküspor

0|0
    0|0
  • Ultraaslan (Galatasaray) en ateşlisi bence.

1|0
    0|0
Yükleniyor...