İstediğini duymak için soru sorulur mu?

Burada çoğu vatandaş istediği cevabı alamyınca hemen kavgaya tutuşuyor arkadaşım o zaman soru açmayın alın defteri önünüze yüz kere duymak istediğiniz cevabı yazın gönlünüz olsun :))

Uğraştırmayın bizi yani :))

Evet sizce de istediğini duymak için soru açanlar var mı?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseye istediği cevabı vermek zorunda değilim benim kendi düşüncelerim var. O zaman herkes herkezleşirdi. Eleştiri dozu ayarlandıkça bırakalımda herkes istediği eleştiriyi yapabilsin. Madem soruyosun katlanıcaksın hoşuna gitmezse verirsin eksiyi olur biter.

İstediğini duymak için açan vardır. Hoşlandıgı kişiden cevap duymak için açan vardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu bence kişinin kafasında bir şeye odaklanıp böyle olması gerekir gibi hareket edip buraya soru sorma gereğinde bulunuyor tabi kişinin kafasındaki cevaba zıt cevap gelince de ister istemez bir tartışma ortamı oluşuyor genelde.

Ben kafamdaki cevabı almak için değil daha çok insanların ne düşündüğünü öğrenmek için sorarım sorularım. Kafamdaki cevap gelmese bile farklı cevaplar ve farklı bakış açılarıyla o soruda mevzuyu daha mantıklı düşünme imkanım oluyor

1|0
    0|0
  • soru sorarken bellı bır amacı ıllakı var. ama kalkıpta tartısmak yersız

1|0
    0|0
    • Ohooo son günlerde o kadar çok gördüm ki..

İnsanın şahsına saldırıyorlar resmen..

• e adam mal olunca nolcak . klavye delıkanlıları işte

• Bu sitenin %99u "laf olsun, iş olsun, maksat muhabbet" gibi sebeplerden dolayı buradır, eminim. E doğal olarak herkes fikrinin çoğunluk tarafından teyit edilmesini sever..

1|0
    0|0
    • Severiz de hakaret etmeyiz di mi ..

• Aldırmıyorum. Sövse kaç yazar, övse neye yarar? Herkes kendini tanısın işte, kalabalıkta belli olur kişiliğimiz..

• bazen insan düşündüğünü bir başkasının da desteklemesine ihtiyaç duyar ve eğer yeterince konuşacak birisi yoksa o an çevrede buraya yazarak kendini rahatlatmaya çalışıyor sanırım benim anladığım kadarıyla... hıı ama tersini söylediğinizde sinir olanlar da var onları cidden anlamıyorum , git işte duymak istediğini söyleyenlerle dertleş dimi ama?

0|1
    0|0
  • eleştirilere açık olmalı soran arkadaş

2|0
    0|0
  • ya sabahtan aynı soruyu okumantan gına geldi herkez aynı soruyu sormuş benden hoşlanıyor mu acaba bana bakıyor sizce hoşlanıyor mu sitede kayıtlı olanlar çogu 16 ila 18 yaş gurubu arasında degişiyor beynim sulandı ya :) adam akkılı soru soran yok ki cevap verelim ve soruna gelince evet egolarını tatmin etmek istiyorlar evet bak ben haklıyıma getirmek istiyorlar ama gerçekler her zaman acıdır kabullenmek gerek ama kabullenmek bile büyük erdemliktir ...

0|0
    0|0
  • güzel tespit.tebrikler efenim.

1|0
    0|0
  • 5 puan verdim kardesim soruna. sirf bu tur insanlar yuzunden absurd cevap yazma hastaligina tutuldum kurtulamiyorum

0|0
    0|0

• destekleyin beni:D

3|0
    0|0
  • eed sana katılıyorum soruyu soran cevabı bılıyor ama kızlar soylesın dıe soruyor ondan duymak ıcın bnde bazen yorumları oraya getırmısımdır:)

0|0
    0|0
  • hayır öyle değil zed hatalısın. değil işte. değil diyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Vardır mutlaka..

Herkesin kendiyle hemfikir olması için çabalayan böyle olmasını isteyen vizyonu dar tipler..

Kimse sizinle hemfikir değil bilginize arz eder esenlikler dilerim..

<3

1|0
    0|1
  • sadece duymak istediğini değil başkalarının duymak istediğini söylemek için bile soru açanlar var:) Millet şakşakçı olunca alkışlıycak adam bulmak sorun değil:)

3|1
    0|0
  • heralde canım aynen katılıyorum sana :)

3|0
    0|0
  • he yav bende deli oluyorum..

1|0
    0|0
  • Her insan duymak istediği cevabı bekler ki zaten!

Bazen cevabını bildiğin sorular sorarsın, aldığın yanıtları ister koynunda ısıt,istersen beyninde kurut!

0|1
    0|0
    • de hakaret ediyallar edepsüzler..

• Repliği vardır bu işin.. Duymak istediğini mi söyleyeyim gerçeği mi?

• @izafi insanlar gerçekler yerine duymak istediklerini istiyor çünkü gerçekleri acı,hüzün ve yıkım oluyor...

• var bence...

cevap kısaymış,paçalarını çekiştireyim biraz:))

0|0
    0|0
  • Evet çoğu öyle ayrılık kategorisine ne zaman bir şey yazsam hemen itirazlar ,itirazlar nedir dertleri anlamadım

0|0
    0|0
  • eğer biri sana cevap vermek istemediğin bir soru sorarsa gülümse ve neden bilmek istiyorsun? de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...