Sporcu beyler bayanlar?

Tecrübelerinizi paylaşr mısını? Spor yaparken yağ yakımını nasıl arttırabiliriz? Kalp atışı kaç olmalıdır?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• önce bir hekim kontrolünde efor testinden geçerek bu kalp atım sayın belirlenmeli ona göre bir çalışma takvimi beslenme listesi hazırlanmalı kendi başına bişeylere kalkışıp risk alınmamalı

0|0
    0|0
    • Hastanede mi ölçülür yani?

• görüşmende fayda var. ben klüp ile geçiyodum bu kontrollerden ama illa ki bireysel spor yapmak isteyen kişilere de yardımcı oluyolardır sanırım

• Peki teşekkürler

• Çocukluktan beri sporcu olman lazim :) ben filan kilo vermek kalemle bir yazibyazmak gibi kolaydır :)

0|0
    0|0
  • yarım saat koşu 15dk bisiklet sonrada kardiyo hareketlerinide yaptınmı düzenli olarak karbonhidratı azaltıp daha çok sebze meyve tüketirsen baya bir gelişme görürsün

0|0
    0|0
    • 25 dakika 5 5.5 arası çok yorulursam 3 te biraz dinlenme 15 dakika eliptik 10 dakika bisiklet 1 saat kadar kardiyo hareketleri ek olarak yememe dikkat ediyorum ama bir ayda 3 Kilo civarı verdim insülin direncim var malesef bişeyleri yanlış mı yapıyorum diye düşünüyorum

• bol su tüketip antremandada bol bol terlemen için elinden geleni yap karnını doyuracak kadar yeme ama 3 kilo az vermişsin ya bunları yaparak l-carnitine ürünü var yağ yakıcı sporcular kullanıyor tavsiyem onuda alabilirsin

• Çok su içiyorum zaten az yiyorum bende çok üzgünüm az diye hevesim umudum kalmadı

• Ataşehir Brandium a bir bak istersen GNC mağazası var

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla her insanın yağ yakım için kalp atış hızı değişiyor onu ölçtürmen gerekiyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok sporla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...