4. yıldızı takınca ne oldu yeni Gezegen mi keşfettiniz?

Ne kadar fanatik boş insan var takım için bir yerlerinizi yırtıyorsunuz ha fener taktı ha gs boş işler parayı siz kazanmıyorsunuz.

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Evet, türklerle alakalı birşey bu bjk ya da fb de kazansa yine aynı olaylar oalcaktı başka ülkelerde insanlar spora ve kaliteye yöneliyor kişiselleştirmiyorlar bizim ülkede birbirini öldürebilecek kadar nefret eden "gerizekalılar" var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Elde edilen basari kazanilan bisey var ortada kutlanir kutlanmaz fanatik olunur olunmaz o kisinin kendi bilecegi is kimseyi ilgilendirmez. Bunlar parayla olculecek seyler degil zaten.

0|0
    0|0
  • Bunu bende anlamıyorum parayi götüren futbolcular sevinen millet anlam veremiyorum

0|0
    0|0
  • Aynen öyle ya. Şu fanatik insanlardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • cok abartıyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sanane arkadaşım sana giren çıkan bişey var mı. insanların değer verdiği şeylere saçma diyemezsin bak işine

1|1
    0|0
  • Bir Teselli Ver. Bu şarkı benden size gelsin.

0|0
    0|1
  • Diger takim q. t oldu

0|0
    0|1
  • Bazen mantıkla açıklanamayacak şeyler vardır. Bunlara sahip olamadığın için insanları suçlayamassın. Bırakalımda insanlar mutlu olsunlar..

0|0
    0|0
  • Onların hiçbiri cebime para koymuyor bu yüzden kimsenin şampiyonluğu beni ilgilendirmiyor. Keza evleneceğim kişinin bile futboldan nefret eden biri olmasını isterim.

0|0
    0|0
  • Adamlar hak etmişler tüm sezonun başarısını kutlamakta hakları.

Isteyen kutlar kime ne?

0|0
    0|0
  • Tutkunun etiketi olmaz.

0|0
    0|0
  • maç izlemekten nefret ederim amam Galatasaraylıyım :)

0|0
    0|0
  • Çılgın GALATASARAY fenevbahçeyi coşturuyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...