Sevgilimin ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum.

biraz uzun hikaye ama lütfen yardımcı olurmuşunuz.

ona bnle ilgilenmediğini söyledim.kavga ettik onu sıktığımı söyleyerek bnden ayrıldı.bnden hoşlanan bir çocuk vardı.onu söylemediğim için çıldırdığını ve bitti dedi.bni artık sevmediğini sevgisinin birgünde bittiğini söyledi.dün bir kaç eşyasını almaya geldi.hiç yüz vermedim.şaşırdı.normalde konuşmaya çalışırdım.kapıdan çıkarken çaktırmadan bana bktiğini farkettim.bugün facesine bktim eski sevgilisini eklemiş kız duvarında birçok şey beğenmiş.niye böyle yaptığını sorunca ise sen gittin o geldi dedi.bir buçuk yıldır çıkıyoruz.bn anlam veremedim.bugün bir kc ark. konuştum öyle biri olmadığını bni kıskandırmak için yaptığını söyledi.cnku bn ona bnden hoşlanan çocuğu söylemediğim için kızdığını ve anlaşamadığımızı söylemiş arkadaşlarına.çıkarken bni çok seviyordu eminim.sizce neyapmaya çalşiyor ben ne yapmalıyım.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• trip atıyor bariz belli sende yüz vermeyince iyice sinirlenmiş senden intikam almaya çalışıyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• çok ergenmiş.

1|0
    0|0
  • tamamen kıskandırıp seni peşinden koşturacak gibi geldi :D hiç umursamıyomuş gibi yap pişman olup geri dönecektir

0|0
    0|0
    • peki döndügünde neyapmalıyım.bir ton laf söyledim.küfür etmedim ama hakaret ettim.mesajlarıma cevap verdi.ama bna dedigi tek kötü laf defol git oldu.başka olsa o laflara kötü sözlerle karşılık verirdi sence mesajlarda nie öyle yaptı.saol eyv. dedi sürekli.takmasa hiç cevap vermezdi sanırım.ama naptıgını gerçekten bilmiyorum.

• yardımın için saol.erkek bakışı bu gibi durumlarda insana yol gösteriyor.çok teşekürler.

• ne demek görevimiz :)

• Çok ama Çoook Uzun Lütfen Özet geçermisin?

0|0
    0|0
    • söyle diyelim.bnden onu sıktıgım için ayrıldı.ve birgünde sevgisinin bittigini söyledi.benim onu çok sıktıgımı söyledi.bir buçuk yıldır çıkıyorduk.aynı zamanda bnden hoşlanan bir çocugu söylemedigim için bana çok kızmış duyunca çıldırdım ve bitti dedi.2 gün oldu ayrılalı ve bugn eski sevgilisini eklemiş facesinden.benim o kızı sevmedigimi bile bile sence ne yapmaya çalışıyor bn ne yapmalıyım.

• çok sıktıgımda bnle ilgilenmesini istedim.tamam dogrudur ama.eski sevgilisini eklemesi neden.ona sordugumda neden ekledin diye.sen gittin o geldi dedi. neyapmaya çalışıyor sence.

• sana işkence cektirmeye çalışıyor.

• ilgisiz ise yol ver gitsin

0|0
    0|0
    • evet öyleydi.çalışıyor ve geç çıkıyordu.bna sürekl onu yanlış anladıgımı söylerdi.ve bn çok üsteleyince inadına iş yapardı.hadi onun karakteri böyle dedim geçtim.ama eski sevgilisini eklemesi birde benim görcegimi bile bile bu nedemek oluyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...