B. münih kadrosu ve oynadıgı oyun şişirilen bir takım mı bana öyle geliyorda?

B. münih kadrosu ve oynadıgı oyun şişirilen bir takım mı bana öyle geliyorda? alman liginde vasat takımlara 6-7 atınca şişiriyorlar bu takımı ama barca real karşısında rezil rüsva oluyorlar bence asla kadro olarak iyi bir takım değiller vasat kadroya sahipler zaten onun içinde barca ve real karşısında rezil oluyorlar sizce?

• yazdıklarının hepsi dogru katılıyorum
    33% (1)44% (8)43% (9)Oy Ver
  • diğer
    67% (2)56% (10)57% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İyi takımlar bence katılmıyorum.

0|0
    0|0
    • neresi iyi bu takımın ya

• Kardesim yorumumdaki sorularla bu soruyu bir karsilastirsana benzerlikler dikkat cekici :))

• Çok değil 2 sene önce barcelonaya almanyada 4 ispanyada 3 gol attılar ayrıca şampiyonlar ligi kupasını en çok kazanan 3. takım

0|0
    0|0
    • ben kadrodan bahsediyorum kadrodan oynadıgı oyundan

• Real madrid bu sene çok mu iyi futbol oynadı adamlar sezonu kupasız, tamamladı bayern almanya şampiyonu

• almanya vasdat ötesi bir lig şampiyon olmaları normal

• Robben varken cok iyi yokken vasat

0|0
    0|0
    • robben varkende vasat kadroya sahipler

• yok kanka ya o varken hep cok iyi oynuyor takım ama genel olarak vasat olabilir

• ben kadrolarının çok kötü oldugunu mu düşünüyom

• Kaliteli ama gününde olmakta gerek

0|0
    0|0
  • rezil rüsva? bence çok iyi takımlar ayrıca barça real vb takımlarıda yeri gelince çok ezmişliği var

0|0
    0|0
    • 2 senedir ezim eziliyorlar hiçbir zaman real ve barca kadar iyi kadroları olmadıki şimdide öyleler çok gerideler kadro olarak

• iki yil önce barcayi madara ettiler iki macta 7 tane attılar..

0|0
    0|0
  • oldukça sağlam bir takım barçaya yenilme sebebi en sağlam oyuncuları sakattı.

0|0
    0|0
    • kadrosunun neresi iyi b. münihin? şimdi robben ribery olsaydı barca elenecekmiydi bu takıma?

• o kadar sakat oyuncuyla dk 79 a kadar ispanyada 0-0 bir maç o maç 0-0 da bitebilirdi bayern barçaya göre iyi bir takım en azından bana göre.

• neden iyi bir takım peki kadrosunu cidden daha mı iyi biliyorsun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...