Sizce hoşlanma var mı?

Bi çocuk var çocukla çok bakışıyoruz o tebessüm falan ediyo neyse ben harekete geçtim sınıflarına gitmeye başladım ismimi öğrenmiş nerden öğrendiyse hep bişeyler söyleme çabasında işte ayşe / fatma falan işte ayşe de geldi gibisinden ve yanında kız olunca bile bakıyo ben dayanamadım güldüm o da güldü hoca beni sınıftan çıkardı oda sınıf kapısının önüne geldi :) Sizce hoşlanma var mı

Nolur cevap verinn çok acil nolurr :)

Güncellemeler:
Bölümümle sınıfımı sordu bide :D

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Var tabi.. :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bırı bu kıza dahada onemlı seylerın oldugunu anlatsın zira çarpıntım başladı

1|0
    0|0
  • dur yetistim acilen cekilin ben doktorum. hah guzelim. once adin ayse mi fatma mi? adini hatirliyo musun? bu kac?

0|0
    0|0
  • Sana aşık senin için ölebilir ..

0|0
    0|0
  • Çocuk Deli Gibi Aşık Sende İstiyorsan Konuşmaya Başla :)

0|0
    0|0
    • Aşık değilde ya ne bileyim işte çok etkileyici bakıyo allahım yaaa nasıl anlatsam ismimle hitap ediyo muhabbet olmadığı halde ha bide bölümümle sınıfımı sordu :D

• Tamam İşte Aşık Sen Sevmediğin Kişiyle Muhabbet Kurmak Konuşmak İstermisin Ortada Laf Yokken Bir Düşün Bakalım Anlamlı Bakıyor Diyorsun Sen Sıradan Kişilere Anlamlımı Bakıyorsun :)

• var da sen niyet belli etmissin dahada usteleme artik.. baska turlu kiz olarak dusunmesini istemezsin herhalde !

0|0
    0|0
    • Ona yavşıyan bi kız var pas vermiyo bna bakıyo çok göz göze geliyoruz ben bişey yapmıyorum zaten :D

• tamam :D

• muhabbet acilmis zaten :) konusmada gecmis iste... herseyim hayirlisi beaa :D

• on numara beş yıldız.. :))) olmazmı

0|0
    0|0
  • bence senden nefret ediyo

0|0
    0|0
  • Hoşlanmıyo bayılıyo çocuk sana

0|0
    0|0
    • benim ondan hoşlandığımdan haberi var ama hala çıkma teklifi etmedi

• sadece biraz korkuyo reddedilmekten

• elemanı bilmemde sen abayı yakmışsın dsfsdfsd

0|0
    0|0
  • ya en heyecanlı yerinde bitirmişsin sınıf kapısının önüne gelince noldu orayı anlat orayı

0|0
    0|0
  • olmazmı daha ne olsun :D

0|0
    0|0
    • Neden çkma teklifi etmiyo o zaman :D

• çekingendir yada utanıyodur yeni bişeye başlamak kolay mı :D zamana yay panpa eder eder :D

• Hmmmm inşş :D

• seviyorsan konuşcan ozaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hoşlanma olabilir..

0|0
    0|0
  • tehlikeli durum ilgini farkedip öylesine de çıkmak isteyebilir.

0|0
    0|0
  • nesi acil bu durumun, ben de biri seni kesiyo sandım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...