Annemin önüne 3 çeşit yemek 1 tatlı koysam, kızımın evlilik çağı gelmiş der mi?

okul bitmeden evlenmeyin diyor kendileri. şimdi düşününce okulun bu sene bitmesi lazımdı. bitmedi. uzayıp duruyor.

ben de dedimki. madem öyle ben de annemin önüne üç çeşit yemek ve bir tatlıyla çıkayım. o zaman hah evlenmelik olmuş bu der mi? yoksa hala birlikte yaşayın, evlenmeyin mi der?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• ne acelen var guzelim birlikte yasamaniza sorun cikarmiyorsa. takilin tanimaya devam edin birbirinizi. bitirince okulu hala evlenmek istiyorsaniz birbirinizle evlenin pasa pasa. ileride bosanacaginiza ayrrilacaksaniz bu sure icinde ayrilin, ayrilmayacaksaniz evlenin. pratik!

0|0
    0|0
    • simdi evlenmek istiyoruz. onu napcaz.

• oh yeah. valla ablacim biz de iki sene beraber yasadik oyle evlendik. emin ol hersey eskisi gibi olmuyor. bazen diyoruz beraber yasarken hayat daha laylaylomdu sonra coluk cocuk v.s. derken... henuz gencken iliskinize sadik ve saygili kaldiginiz surece okul bitene dek biraz daha beraber yasamanizda bence sorun yok daha bile eglenceli. adini koyun tarihi belirleyin okulu bitirmeye calisin ama son yapacaginizi bastan yapmayin derim. yine de sizin bileceginiz is. mutluluklar!

• sagol :-(.

Erkekler Ne Diyor 11

• Kaho, hazır ol bu arkadaşa, ehe: link

0|0
    0|0
    • o degil de benim muazzez ilmiye okurken, sevdicegin pes oynamasi beni benden almakta.

• hiç niyetlenme annen onu sana söylemez içinde tasarlar ölçer ve yapar seninde haberin olmaz o işten anadoluda eskiden erkekler evlenmek istedikleri zaman ortaya pilav yemeği geldimi kaşık dikerlermiş,baba ayakkabısının içine çivi çakma,kızların kedi gibi miyavlaması buna benzer şeyler yap

0|0
    0|0
    • oha civi mi cus

• civi mi sokucam annemin ayagina evleneyim diye. deli miyim ben :D.

• sen değil erkekler yapar o işi ama kadınlar miyavlar sen miyavla kedi gibi

• evi idare edip edememenle alakalı değil .. kendi ayakların üzeerinde durabildiğini görmek istiyor .. çalış bitir okulu

0|0
    0|0
  • tatlı vezir parmağı yap

yerkende böle deişik ye

anaa bu kızı hemen evlendirek diip verirler

0|0
    0|0
  • yakışır be kahlom sana..

en zorlarını yap..osmanlı sofrasından olsun..

annenin ağzı açık kalsın..

pilavı da perdeli yap

:) bu iş olur.

0|0
    0|0
  • evlenmek isteyene dur demezler zaten

0|0
    0|0
  • yemeklerin içine müshil koy evlatlıktan reddetsin :P

0|0
    0|0
  • yemek değilde evde görünen bir yere sonucu pozitif çıkmış hamilelik testi falan düşür

0|0
    0|0
  • manyakmısın sen ya zaten birlikte yaşıyosan evlenip napacan

0|0
    0|0
  • Bence demez sence ? :D

0|0
    0|0
  • sevgilin var ve birlikte yasıyon ama evli degilsmzn?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Anneler der ama itiraf edemez :) Kıskanır..

0|0
    0|0
  • Birlikte yaşayın der bence. Ancak 5 makina çamaşırı yıkar ve her bir tanesini ütülersen, üzerine kam kapı yaparsan belkim evlenin artık der:) Tüm bunları yemeğin üzerine yapmalısın ama. :)

0|0
    0|0
  • demez ...

k.c.s.

0|0
    0|0
  • git bütün işlemleri hallet, davetiyeyi koy annenin önüne, gelmezsen fururum kendimi de olsun bitsin:)

0|0
    0|0
    • oha nan tansiyonu var kadinin. acilde falan koyayim bari onune. bizimkiler hep kalp krizinden oluyor.

Yükleniyor...