Galatasaray Şampiyonluğu Haketti mi?

Haketmediyse Sizce Kim Haketti?

• Evet, Haketti
    70% (14)52% (13)60% (27)Oy Ver
  • Hayır, Haketmedi
    30% (6)48% (12)40% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• haketmedigi kesin hocam brn besiktasliyim bu takimin taraftari oldugum icin demiyorum ama oyun tarzi stadinin olmamasi (hakemi baski altina alamamasi butun buyuk kulupler sahasinda cogu maci alir) ueafada mucadele etmesi acisindan besiktasin hakettigini dusunuyorum cogu insanda boyle dusunuyodur ama sonuc olarak gs aldo futbol her zaman adil bir oyun degl yapacak birsey yok, ama tuttugum takimin goze hitap eden bir futbol oynamasi beni mutlu edior

1|2
    0|0
    • derbi kazanamayan bir takımmı hakediyo?

• Fenerde melo var mı

• 2 mac sizi yensek fener bize 5 te atabilir degisen bisey yok, ben burada takimimi hakli cikarmaya calismiyorm besiktas becerikli olup oynadigi maclari alabilse kimseye gore yorum yapmayip sampiyonlugu biz kutlardik, zaten gs sampiyon olmus. hakem hatasiydi oydu buydu bari bunlari kabul ediniz

Kızlar Ne Diyor 10

• Şampiyonluk Beşiktaşın olmalıydı.

0|2
    1|1
    • aynn de hakemler federasyon ve bılıç saolsn lr

• Hakkımızın yenilmesine alıştık artık. Onursuz kazanmaktansa onurlu kaybetmek iyidir her zaman..

• Haketti

0|0
    0|0
  • hakettiğini düşünüyorum.

0|0
    0|2
  • Evet haketti

0|0
    0|0
  • Ne bicim soru tabiki hak etti :)

0|0
    0|1
  • Alamayanın Kupasını Alırlar Vallaa Ne diyimmm Bizimm it lerdeee iş yok :D

0|0
    0|0
  • Haketti

0|0
    0|1
  • haketmedi diyenler ağlamayın annem :D

0|0
    0|0
  • En dipten yükselmeyi bildik. Tabi ki hak ettik.

0|0
    0|0
  • Evet, Haketti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hamza geldiktem sonra cok iyi hucum. oynadilar ve sonaclardsds defansta biraz toparlaninca geldi sampiyonluk

1|2
    0|2
  • o güzel goller hak etmedi mi sence de :D

1|0
    0|0
  • Hamza hoca geldikten sonra kesinlikle haketti.

0|0
    0|0
  • Hak etti

0|0
    0|0
  • besiktas bnce

1|2
    0|0
  • Etmedi

0|0
    0|0
  • Sonuna Kadar !!!

0|0
    0|0
  • Oynadığı Futbolla herkesin beğenisini kazanan Bursaspor haketti , fakat saçma puan kayıtlarından dolayi 5. Liğe oynuyor

0|0
    0|1
  • kesinlikle haketti

1|0
    0|3
  • Haketti

0|0
    0|3
  • çanakkale dardanelspor haketti bence

0|0
    0|1
  • Hayır, Haketmedi

0|0
    0|0
  • Son 5-6 hafta hak etti çünkü beşiktaş ve fenerbahçe inanılmaz derecede saçmaladılar. Fenerbahçe konyaspor erciyesspor akhisar vb. Tış takımlara puan verdi volkan her maç gol yedi. Beşiktaş karabüksporu son dakika da yendi sonra düşüşe geçti. En önemlisi rakipleri gol yerken galatasaray gol yemedi 6 hafta gol yemeyen takım tabi şampiyon olur.

0|0
    0|0
    • Osmanlıspor da 8 hafta da 1 galibiyet aldığı dönem oldu 4. lüğe geriledi ama son haftalarda 6 maçta 5 galibiyet 1 beraberlik alarak ligden çıktılar 5 puan geriden gelip. Resmen orada da adana demirspor ikram etti. Puan kayıpları yaşayarak yani futbol böyle son 5-6 haftayı iyi oynarsan herşey olur. Önemli olan son düzlük te iyi oynamak

• Galatasarayı tebrik etmek isterdim fakat Gençlerbirliği kalecisi gibi elim gitmiyor...

1|5
    1|2
Yükleniyor...