Sevgisinden emin oldun ve ayrıldınız... Bir daha geri döner misin ?

Birinin peşinden çok koştunuz , adam her defasında senı istemediğini söyledi , ama sen yine koştun ve istediğini aldın adamı kendine çok iyi alıştırdın... Sevgisinden emin oldun ve ayrıldınız... Bir daha geri döner misin ? yoksa önune mı bakarsın

Kızlar, canını yediklerim hele bi bakın be:)

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Neden ayrıldığıma bağlı da .. herhangi bir adamın peşinden koşmak bi hatuna yakışmaz..

0|0
    0|0
    • yok halledebilecek bir neden yuzunden... Ya daha dogrusu ilgimi çekmeyi iyi bildi diyim , çok fazla oldu... Benim isteklerimi görmüş ve hep onları yaptı ilişkinin heryerınde...

• Halledilebilecek nedenler yüzünden ayrılan adam ciddi ilişki yaşama taraftarı değildir.. Dolayısıyle dönmem.. Hele de emek harcamışsaam.. :D Naslaa

Kızlar Ne Diyor 9

• O kadar uğraştıktan sonra yinede ayrılmışsak dönmem geri yoluma bakarım onlamı uğraşıcam ömür boyu sevsin diye...

0|0
    0|0
  • O adam kaç yaşına gelmişte hala farkedememiş mi kaçmaya başladığı andan itibaren hep kaçması gerektiğini..

0|0
    0|0
  • Cok sevseydim ayrilmazdimki?!

0|0
    0|0
  • :) peşinden koştum olmadı bıraktım. sonra o benim peşimden koştu ama artık cazip gelmedi.. hem sevgisinden eminsin falanda alıştırdın falan filanda ne diye ayrıldın canın mı sıkılıyo senin ?

0|0
    0|0
  • böyle birşey yapan karaktersizsin tekdir egolarını tatmin etmiş ve gitmiştir birdahada gelmez

1|0
    0|0

• Sapık mısın sen

Her kızın canını yiyen adama dönülmez.

Dönüyorsa canı cıksın.

Çıkan candan ıyı yahnı olur oturur yersin..

0|0
    2|0
  • ben hiç böyle şeyler yapmam.

0|0
    0|0
  • ee intikam soguk yenen yemektir

0|0
    0|0
  • nasıl alışdırıyor bu kızlar..ben yapamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• "Birinin peşinden çok koştunuz , adam her defasında senı istemediğini söyledi , ama sen yine koştun ve istediğini aldın adamı kendine çok iyi alıştırdın... Sevgisinden emin oldun"

Bu kadar şeyi yaptıktan sonra niye ayrılıyorsunuz siz ey malak nesil :((

0|0
    0|0
  • Turboyamı bagladın kardeşim koşmadan ayrîlıga getirdin :-D koptum

0|0
    0|0
Yükleniyor...