Body, fitness le ugrasanlar.. ya da bilgisi olanlar?

Arkadaslar yasim 26... boyum 181.. kilo 77... spora ihtiyacim var... kalibimi gosteriyorum... omuzlarim biraz oturmali... ve gogusu sikilastirmam lazim... ben spora yeni baslasam omuz gogus kol programindan baslayabilir miyim? Ve de gogusu sıkılastirmak ya germek icin ne Yapmaliyim...

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Fitness değil de boks işe yarar tekme atacaksın, ip atlayacaksın, sıçrayacak bir de doğru beslenirsen kısa sürede boyun uzayacaktır esneme hareketleri yap spor öncesinde yoga gibi çok yararını görürsün emin ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• profesyonelden yardım al. tek başına yapman çok zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bikere kilo vermen lazım gögüs kasını sıkılaştırmak için şınav çekeceksin bol bol
    birde ilk 1 ay tüm vücut çalış altı doldurmadan yaptığın kas bir işe yaramaz ayrıca bacak programına gir vücutta kas oluşmasını sağlayan siteroit sayısını arttırır buda çabuk gelişme sağlar haftada 1 bacak şart

0|0
    0|0
  • Hocanla konus nakinelerle calisirsin zaten

0|0
    0|0
  • buraya sormana bile gerek yok salondaki hocadan daha doğru bilgiler alırsın ve sana göre bir program yazacaktır

0|0
    0|0
    • Bulunduğum yerde tek salon var... ve hoca birsz bilgisiz..

• Ilk 2 hafta karisik isinma programi yap
    Sonra göğüs omuz diye ayir programi

0|0
    0|0
  • Göhüs ağırlık olarak sınav diyet bide halter halleder knk internetten bakabilirsin hareketlere

0|0
    0|0
  • bilemedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...