Bu hareket kalori yaktirirmi arkadaslar?

Yere uzanip pedal ceviriyormusum. gibi yapsam 60 dakika boyunca kalori yakmis olurmuyum? Orta hizda yapsam

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dayanabilirmin o kadar süre 😉😊

0|0
    0|0
    • Tabiki minumum 60 bazen 90 yapiyorum

• Bunun kulturle cok buyuk etkisi var benim rus arkadaslarim var zayif degiller ama. kiloluda degiller formlarini koruyorlar cokda iyi saglam yiyorlar onlarda yaslilar bile spor yapiyormus bizim. ulkemizde ciddi oranda sporla ugrasan cok az insan var ve ekmek cok. tuketiliyor turkiyede rusyada ekmek 1 dilim yiyorlarmis ve oda meze gibiymis

• Biliyorum küçük hanım yakından takip ediyorum bu olayları kadın dediğin kendine bakacak onlarda o mantık var bizde yok maalesef aferin sana ama 👏🏻😊

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet yaktırır

0|0
    0|0
  • Yaktırır. Ama amuda kalkıp havada perende atarsan daha çok kalori yakarsın.

0|0
    0|0
    • Oo oda iyiymis haha :D iyi fikir

• Direnç olmadığı için fazla kalori yakamazsın.

0|0
    0|0
    • Evet aslinda benimde kafami karistiran nokta bu ben bosamj yapiyorum bu hareketi diye

• Yani onunla vakit kaybedeceğinize 30 saat koşun daha iyi.

• daha etkilisini söyleyim l carnitine diye bir ilac var sabah 6 7 gibi kalk bu ilactan bir tüp al giy esofmanları kos aksamda aynısını yap istediğin hale gelirsin carnitine pahalı dersen yeşilçayla dene

0|0
    0|0
    • Oo yok yapay seylere hic gerek yok spor en etkilisidie yoksa bu tarz yapay seyler 2 kati seklinde zararli bir sekilde kilo olarak gelir

• ahaaa yine sen :d l carnitine ilaç değil supplementtir. Ayrıca bir boka yarmaz boşuna paranı çöpe atma

• l carnitine yi bilmeyen insan supplementi bilir değil mi tamam dostum sensin

• Yakarsın tabi

0|0
    0|0
  • kolunu kaldırman bile bir kalori yakımıdır evet çok faydasını görürsün o hareketi eğer 60 dk yapabiliyorsan helal olsun valla

0|0
    0|0
    • Daha fazla yaptigim gunleri biliyorum 60 bana az geliyor bazen hic yakamiyormusum gibi geliyor

• 60 dakika! kalbine dikkat et

0|0
    0|0
  • toplasan hayatinda 60 dakka boyunca pedal cevirmemissindr :D 5 10 dakka yap opte basina koy

0|0
    0|0
    • Beni cok iyi taniyormussun gibi konusuyorsun sen bu kelimeleri yazarken ben bu hareketi gunde 2 sefer 60 dakika yapiyorum minumum

• Sporcu degilim ama spor yapan biriyim sıkı bir sekilde normalde spora agirlik aletleri icin gidiyordum ama suanda ona ihtiyacom ve vakyim yok amacim spora vakit ayiramiyicagim 3 ay icin formumu korumak bunun icin etkin bir kalori yaktiran harekete ihtiyacim var bununda bisiklet surmek ve yuzme oldugunu biliyorum ama bu yaptigim herekette direnc yok bisiklet kadar etkklimi bilmiyorum sadece kalori yaksa yeterlidir

• anladm instagram kullaniyosan fittnes sayfalarndan evde yapablcegn tarz hareketler yayinliolar onlara bakablrsn en basitinden mekik kosu ve ip atlama formda tutar diye dusunuorm

• fkasdfjlaksdjfşlaksd 60 dakika yap ben sana taparım

0|0
    0|0
    • 60 dan daha fazla yapiyorum normalde

Kızlar Ne Diyor 2

• tabiki

0|0
    0|0
  • yakmak kenara dursun kalorinin imanını gevredirsin

0|0
    0|0
    • Valla keske kac kalori yaktigimi bilemiyorum hic bir kaynakta yok bir seye gore hesaplayabilsem kac yaktigimi bilsem keske

• bak suyu istersen 10 kilo iç , içdiğin su kilo yapmaz çünkü suyun kalorisi 0 dır bu yüzden suyu bol için derler diyetisyenler su vucuttan atılması gereken gereksiz maddeleri yağ-tuzvs gibi bunları atmada bir katalizordur yardımcıdır

• Valla vucutlada alakali bazen bazi insanlara su bile icse cidden yariyor cok az yeidgi halde kilo alan surekli dikkat etmesi gereken insanlar tanidim ama hergun 2 ekmek yiyip 0 sporla incecik olanlarda var benim mantigimda yiyip yakmak 1 dilim ekmek 79 kapori mesela ben 20 dakika tempolu kosunca 70 yakiyorum kosu bandinda gorebiliyor insan ne kadar yaktigini ama suanda elimde kondisyon aleti yok mecburen bu hareketi buldum vende

Yükleniyor...