Dün beşiktaşı harcayan hakemlerin bugünde fenerbahçeyi harcamasına ne diyorsunuz?

Detay yok fazla herşey ortada zaten pozisyonlar maçlar beşiktaş maçında hep galatasaray lehine düdük çalan hakem penaltıyı vermeyen bir hakem var bugünde fenerbahçe maçında gereksiz kırmızı kartlar ve yine gereksiz bir penaltı var siz ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Tek tek cevaplara yazmak istemiyorum çok sinirlerim bozuk böyle bir lig yerin dibine batsın kısacası kapatalım diğer takımları galatasaray her sene şampiyon olsun

0|0
1|14

En İyi Kız Görüşü

• Bu ülkede hiçbir şeyin adil olmadığını ve sporda da bir çok şaibe, şike, parayla maç satın alma, hatta hakemi bu suçlara alet etme gibi bir çok olay yaşandığını biliyorum.
    Keşke sadece bu maç için bu sorunlar yaşansaydı fakat genel olarak bütün spor klüplerinin hakkıyla şampiyonluk kazandıklarına inanmıyorum.
    Kaldı ki sırf bu nedenle sadece Avrupa maçlarını izliyorum bizdekiler ne futbolcu ne teknik adam ne de iyi bir başkan işte gerçekler bunlar.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 14

• Dün Galatasaray BJK ile birlikte hakemleride yenmiştir BJK liler bile hakem çok iyiydi bizim açımızdan derken sizlik nevar? Gelelim FB ye Topuz net kırmızı Webo net kırmızı Caner net kırmızı bişeyler söledi atıldı snce ne söledi? Bir Alvesin pozizyonunu çözemedim oda hakem takdiri.

0|0
    0|0
  • Bunlar gs yi şampiyon yapmak için oynanan oyunlardi başarıya ulaştı şimdi parayla alınan şampiyonluğa hak etmişler gibi seviniyorlar

0|1
    1|2
  • Kırmızı kartların hepsi doğru

1|1
    0|0
  • Beşiktaşi nerde harcamis dün hakemler aglaya aglaya yolladık

0|1
    0|0
  • yaw he he dıyorum :D ŞAMPİYON GALATASARAY :D

2|2
    0|2
  • fenerbahçe maçını izlemedim ama derbide hakan baltanın voleybolunu görmedi melonun demba baya arkadan tekmesini görmedi

0|0
    0|0
  • ona bakarsan fenerbahçeliyim ama galatasarayın da penaltısı verilmedi şike yapmadı demiyorum tabii ben sadece hakemlerinde hataları olabilir bunları alışın artık fifada bile hakemler hata yapıyor topsuz alanda adama kayıyorsun faul bile olmuyor oyun duruyor adam sakatlanıp oyundan çıkıyor

0|0
    0|0
  • Galatasaray alehinemi bir kaybol şurdan ya

1|2
    0|2
  • Ben Türkiye ligini takip etmeyeli çok uzun süre oldu.7 yıl önce bıraktım. Endüstriyel futbolun içinde var bunlar. Para her kapıyı açar

0|0
    0|0
  • Oldu olacak hakemlere oynasın maçı hakemlere verelim kupayı, belki o zaman mutlu olursunuz.

0|0
    0|1
  • 6alatasaray her zamanki gibi şike yaptı

0|1
    2|2
  • gs yaptılr sampıyon

0|0
    1|1
  • Galatasarayı şampiyon yapma operasyonu başarıyla tamamlanmıştır.

0|1
    0|2
  • Aglamaya devam

2|2
    0|2
Yükleniyor...