Hayaller 4 yildiz gercekler Galatasaray aksini iddia eden?

Duydunuz gercekler kanitlandi 😎

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Gol attıktan sonra maç boyunca yatmadık biz. Eski futbolcularımızdan hicbiri gol atacağı yerde topu kalecinin kucağına bırakmadı. Mersin macinda Vederson eski takim falan dinlemeden, acimadan vurdu ve direkte patladı. Ya da hicbir kaleci "eğer yatsaydim omuzum sakatlanirdi" diyip elini cekmedi hicbir golümüzde. Aksine kendilerinden beklenmeyecek kadar da iyi oynadi hepsi. Son dakikalarda nezaman gol atsak şikeci diyenlerin halini genclerbirligi macinda konya macinda gördük biz. Gol atinca kopek sevinci falan yapmadik hiç. Mersindr 90+5de gol atan emrenin yaptigi gibi gozyasi doktuk. İlhan cavcav gibi " eğer genclerbirligi olmayacaksa galatasaray sampiyon olsun"diyen bir anadolu takimi baskanimiz hicbir zaman olmadi. Galatasaraya karsi siradan oyun sergileyenler bize karsi kume dusmus olsa bile ya da hicbir iddasi olmasa bile sanki sampiyonluga oynuyormus havasi katti hepsi. Bikac ay once gelenden gidenden 4 yiyip ülkeyi rezil etmedik biz. Şimdilerde de 1 tane atip yata yata mac kazananlar gibi de olmadik. Futbol taktik oyunu evet yatmakta bir taktiktir saygi duyuyorum. Bütün bunlardan sonra eğer galatasaray helaliyle haketmisse helali hos olsun. Ama eğer haketmemisse gol atinca gozyasi doken insanlar haketmis demektir. Küfür edip ergenleşmeye gerek yok. Düşüncelerimi paylastim sadece. İyi geceler cümleten.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim yorumun icin ama sike konusunda hersey acik zaten aziz yildirimin ne oldugunu fenerlilerin kendisi de biliyor bunda hemfikir oldugumuzu dusunuyorum 4 yedigimiz maclara bakiyorsun fenerbahce hayati boyunca sanki gol yememis gibi olabilir yenildi diye hicbir takim kotu degildir her zaman yenen taraf olsan rekabet olmaz ki sikeler de bu yuzden yapiliyor taraftari maclara karsi kusturmemek icin bunun disinda sikenin devam ettigini dusunuyorum bugunku fenervahce macinda bos yere kimse kirmizi kart girmedi topa vurma bahanesiyle vuramadim bari karsi tarafa zarar vereyim dusuncesinde olduklari barizdi hakemden emin olunca kendilerine bunu yapmayi gak goruyorlar

• Keşke tarafsiz bakabilsen de anlatsam da ne sen benim dusuncemi degistirebilirsin ne de ben senin. Bos yapmaya gerek yok

• Tarafsiz bakarak soyluyorum bu macta degil genel olarak da konustum galatasarayda da faul yapan var feberbahcede de ama aradaki fark bize verirler ama size vermezler senelerdir boyle galatasarayi tarafli savunsam yanlislari soylemem ama haksizlik var gerekeni yapmazsan o takim daha da azitir

• Galatasaray ilklerin takımıdır :))

2|0
    0|0
  • aynen :)

2|0
    0|0
  • bunu aziz yıldırıma sormak gerek

1|0
    0|0
  • Ee herkes rütbesini bilecek +

1|0
    0|0