Çatlaklar sporla düzelir mi?

arkadaşlar benim çatlaklarım uzamaktan dolayı oldu bide kuruluktan dolayı. ben şimdi yağlarla bacaklarıma masaj yapsam bide spor salonuna kaydolup spor yapsam etlerim sıkılaşsa bu çatlaklarda azalma yada silikleşme olur mu. kilolu değilim zayıfım

0|0
6|1

En İyi Erkek Görüşü

• Genellikle tamamen yok olmazlar. Ancak sorun çatlakların ne zaman oluştuğu yani üzerinden ne kadar bir zaman geçtiğidir. Bu durum büyük oranda azalması anlamında belirleyici etkendir. Epitel doku esnekliği ve kalitesi kişiden kişiye farklılık gösterdiğinden bu gibi sorunlar olabilmektedir. Lazer tedavisini pek önermiyorum çünkü modern tıp lazer tedavisinin ileride insan üzerinde ne gibi olumsuz etkiler yapacağı hakkında daha tam bir bilgiye sahip değildir.

Aloe vera jeli epitel dokuyu beslemek ve onarmak için dünya üzerinde bulabileceğiniz en güzel ve en iyi şeydir ki özellikle yanık ve yara tedavisinde ki etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bunun yanında jojoba yağı, avokado ve doğal e vitamini serumu özellikle de hamile kalmak isteyen veya hamileliğinin ilk aylarında karın bölgesinde meydana gelebilecek çatlakları önlemek için epitel dokuya esneklik ve kalite kazandırmak amacıyla verdiğim destekleyici doğal ürünlerdendir. Bu konuda ayrıca özelden iletişim kurabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • ben daha ortaokul liseye başlarken olmuştu şimdi 21 yaşındayım bu senede kalçalarımda beyaz renkli çizgiler var. ama ortokukldayken oluşan çatlaklar yarılmış gibi duruyor yani yırtık oldu galiba

• Denemekten başka çareniz yok ancak açıkçası bir uzman olarak pek de umutlu değilim diyebilirim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 6

• düzelir spor yap bence

0|0
    0|0
  • Hayir malesef ,vucudun SIKLA$IR ama cizgiler kalir.Ancak biraz kilo alirsan cizgiler daha az belirgin olur.Yada bir cilt doktoruna görün.

0|0
    0|0
  • ben kilo verdikce bacaklarimdaki catlaklar (nerdeyse) kayboluyor kendim bile inanamadim. ama benim cok cok asiri derecede degildi zaten

0|0
    0|0
    • ya ben zaten zayıfım çatlaklarım ta ortakuldayken oldu çünkü birden boy attım şuan 21 yaşındayım bende sanki kilo alrsam geçicek gibi hissediyorum :d

• bende şişmanim demedim. az bi kilom var 3-5 kadar. kilo alinca neden gecsinki? ben 16 yasimdayken birden aldim ordan cikti bu catlaklar. şu an 22 yasindayim kilom yine normal ama catlaklar kaldi tabi.

• Kesinlikle duzelmez ama azaltici urunler var onlarada kanmamak lazim lazerle yariyariya azaltiyorlar

0|1
    0|0
  • Bende vardı spor yapınca azaldı simdi hic kalmadı ama hemen azalmıyor 1 senelik bir sürede duzenli olarak spor yapman lazım , mesela bacaklarında varsa bol bol yuru, kosu bandına bin, koş

0|0
    0|0
  • aynı durum bende de vardı canım ya büyüyünce geçiyor benim tam ergenlik dönemim de başlamıştı şuan 19 yaşındayım geçti :)

0|0
    0|0
    • benim orta okulda oldu 21 yaşındaym geçmedi :S hatta yenileri çıkıyor kuru cildim var

• ahah zamanında da babaannem bana söylerdi açardım bacaklarımı ya baksana babaanne bunlar ne böyle diyip sinirlenirdim oda bana anlatırdı böyle böyle diye şimdi aklıma geldi de tebessüm ettim :)

• hmm ilk defa duydum iyi geldiğini alla alla

Yükleniyor...