4. yıldızı ilk Galatasaray taktı ne düşünüyorsunuz?

Fenrbahçe ve beşiktaşlıları görelim tebrikleri gören beyler hahaha

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gol attıktan sonra maç boyunca yatmadık biz. Eski futbolcularımızdan hicbiri gol atacağı yerde topu kalecinin kucağına bırakmadı. Mersin macinda Vederson eski takim falan dinlemeden, acimadan vurdu ve direkte patladı. Ya da hicbir kaleci "eğer yatsaydim omuzum sakatlanirdi" diyip elini cekmedi hicbir golümüzde. Aksine kendilerinden beklenmeyecek kadar da iyi oynadi hepsi. Son dakikalarda nezaman gol atsak şikeci diyenlerin halini genclerbirligi macinda konya macinda gördük biz. Gol atinca kopek sevinci falan yapmadik hiç. Mersindr 90+5de gol atan emrenin yaptigi gibi gozyasi doktuk. İlhan cavcav gibi " eğer genclerbirligi olmayacaksa galatasaray sampiyon olsun"diyen bir anadolu takimi baskanimiz hicbir zaman olmadi. Galatasaraya karsi siradan oyun sergileyenler bize karsi kume dusmus olsa bile ya da hicbir iddasi olmasa bile sanki sampiyonluga oynuyormus havasi katti hepsi. Bikac ay once gelenden gidenden 4 yiyip ülkeyi rezil etmedik biz. Şimdilerde de 1 tane atip yata yata mac kazananlar gibi de olmadik. Futbol taktik oyunu evet yatmakta bir taktiktir saygi duyuyorum. Bütün bunlardan sonra eğer galatasaray helaliyle haketmisse helali hos olsun. Ama eğer haketmemisse gol atinca gozyasi doken insanlar haketmis demektir. Küfür edip ergenleşmeye gerek yok. Düşüncelerimi paylastim sadece. İyi geceler cümleten.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• elal olsun cimboma..

0|0
    0|0
  • beşiktaş her yerde.

0|0
    0|0
  • Tebrikler kardeş takim 😁😁

0|1
    0|0