Bir ilişkide erkek, kız arkadaşının yaptığı hatayı affeder mi ?

erkek arkadaşıma tlf den beni rahatsız ediyolar demisdim bana güvendiği içn halledeceqimi düşündü .. ve bunun üzerine ben beni rahatsız eden çocukla konuşmaya başladm .. ama çocuqu tersleyerek konusuyodum ..

bigün sevgilimle beraberken tlf imi eline aldı bakdi konuşmalara ve bozuldu .. sizce bana olan güveni ne derece zedelenmişdir?

ama bunun üzerine ben sana güveniyorum güvenmesem tepkim çok sert olurdu dedi ama ben kendimi çok kötü hissdeyorum .. güvenini sarstım sanki ...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle güveni sarsılır sen madem çocuğu tersleyeceksin neden sohbete başlıyorsun ki orası garip ? ordan pay çıkar kendine ve bir erkek olarak bunu görsem ben sana güveniyorum telefonuna bakmıyorum sen bu güvenimi su istimal ediyorsun deyip kızarım ve affetmem. Çünkü bir kere ipin ucu kaçtımı daha kaçar gider

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Egolarınız için yediğiniz her halt başınıza iş açar. Ben olsam kıçına bile değil, kapıya tekmeyi basar giderim. Bu ney lan?

0|0
    0|0
  • ayıp etmişin. sen erkek arkdşn varken neden bırıyle daha mesajlaşırsın kı ? kaşarlık değilde nedir bu?

0|0
    0|0
  • sarsılır senin odurumda hiçbir şekilde muhattap olmaman lazım idi.

0|0
    0|0
  • e yani sarsılmaz mı _?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne gibi mesajlar vardı ki ? Güven sarsacak smjlar oldugunu sanmıyorum hem sana kızmaya hakkı yok rahatsız ediyolar dediğinde numarayı alıp bu işi halletmesi gerekirdi diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • haklısın aslında ama benm konusmam da hiç hoş deqildi sanki :(

Yükleniyor...