Yakışıklı sevgilimi terkettim mal mıyım ?

adamı terkettim daha doğrusu terketmek zorunda kaldım biraz gururluyum ve takıntılıyım herşeyi unutamıyorum hazmedemiyorum.. ama şimdi face fotolarına baktım ablasının arkadaşları bile sarkmış sizce kaç gün içinde bir kız aklını çekeler bunun? hayır yakışıklı erkek benim neyime işte böyle triplere girerim oy çirkinlerin suyu mu çıkmıştı:( ben onu unutana kadar bari kızlar rahat bıraksın amin diyin :(

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• boşver vardır bir nedenin güzellik yakışıklık önemli değil kişilik önemli şunuda söyleyeyim ilersini düşünmüyorsanda ayrılmayacaktın keyfini sürecektin sıkılınca kovardın bilmiyorum ne kadar zaman çıkıyordunuz belki sen zevkini çıkarıp attın çünki rahat gördüm seni

0|0
    0|0
    • bir buçuk yıl. yok yok ben şımardım + gururuma çok önem verdim. hep yakışıklı diye kızlar her dediğine evet derya gurursuz davranır ya hani ben öyle olmamak için gurur yaptım bu seferde aşırıya kaçtım sanırım..

• umursamıyorum artık aklı başına gelir umarım ama çok geç olur :)

• ozaman sen ondan alacağını almışın başka aşklara yelken açıyorsun haydi vira

• Geçmiş olsun, ancak uzaktan bakarsın fotolara artık ... Çözüm ise sorunun ne olduğuna bağlı ...

0|0
    0|0
  • tüh lan hiç bana sarkan olmadıı :(

0|0
    0|0
  • öküssün dermişim (Cevabın çok uzun ya da çok kısa!)

0|0
    0|0
  • salahhh :D

0|0
    0|0
  • Bence malaksın :-D Bende yakışıklıyım kızlar hmen kapıyor ...Giden geri gelmez acı insanı öldürmez cehenneme döndürmez hayatını söndürmez gidenize döndürmez artık ! Diyorum dogumu beyler..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• :D amiiiiiiiiiiiin :D niye terk ettinki önmsiz bşy içinse bi konuş derim ama sorun büyükse sıkıntı war.

0|0
    0|0
    • ay yok barışmıcam hem ömür boyu bunlamı uğraşcam hangi kız baktı kim teklif etti bilmem ne zaten bununla çıktığımdan beri bende bir genişlik oluştu sorma:D şu kız teklif etti diyordu hıı öylemi diyordum:D

• :D aynen hea yakışıklı oluncada öyle sorunlar çok oluyo :D

• Terketmek zorunda kalmanın sebebi nedir? Güncellemeye teşvik oldu ama.Birden yüklenmek istemiyoğrumdu.

0|0
    0|0
    • eskisi gibi umursamıyordu beni pek ben ise kendimi ona adamıştım sanki. sonra bir olay yaşadık o anladım ve dedim ki kızım dedim sen gurursuzmusun adamdan ayrılsan umrunda olmaz adamın bu kadar gurrsuz olma dedim. öyle işte cidden umrunda olmadı ben sana aşığım ama ayrılmak istiyorsan tamam dedi. hiç noldu niye kızdın birden bire hayırdır ? bile demedi

• O zaten umursamıyormuş seni. Doğru olanı yapmışsın:(

• Aldattıysa seni ardına bile bakma...

0|0
    0|0
  • evet malsın

0|0
    0|0
  • yakışıklıysa hiç işim olmaz..iyi etmişsin..bırak kızlar takılsın..nasıl olsa herşey boş.

0|0
    0|0
  • canım bende yakışıklı değil diye sevdim ama adam çapkının,pisliğin önde gideni oldu.

0|0
    0|0
    • ya hayırlısını versin Allah ben bikere çirkin biriyle çıktım buda işte çok yakışıklı yani iki sevgilim oldu ikisinden de hayır göremedim demekki orta halli birini bulmalıyız:)

• geri barışmak isterse o adam senindir barısmakta istemezse ne üzülecen bıraktıgın ıyı olmustur

0|0
    0|0
    • adam ben sana aşığım ama istediğin ayrılmaksa tamam dedi. ben tabi o sırada sinirden kuduryor olduğum için s.. git dedim. daha da dönmez.

• dönerse benimdir dimi :) öyle bi laf vardı :p

• tabiki erkekler terkedlmeyı hazmedemez

Yükleniyor...