Şampiyon Galatasaray?

Şampiyon çok sevdiğim takımım oldu inanılmaz mutluyum #mayıslarbizim diyorum ve bu güzel şampiyonlığumuzu kutluyorum ne sorsam bilemiyorum ancak sizin için bu yılın en unutulmaz maçı hangisiydi ya da bu sezonla sınırlandırmayayım en unutamadığınız maç hangisiydi hadi cimbomlular hafızanızı zorlayın :))
Şampiyon Galatasaray ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• 20 yıldır süren aşkim nice +20 lere ∞ ∞ ∞ ∞ ...
    GALATASARAY <3 ∞

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Oleyyyyyyyy :D

1|0
    0|0
  • Yea:hhhhhhhh

1|0
    0|0
  • Gencler birligi macinizdir sonrada sivas maciniz. Gencler birligi macinda kaleciyi satin aldiniz unuttunmu dunya basinina cikmistida.. Birde sivas sporu hakemin sayesinde elemistiniz hani afldaminiz yere atmisti kendini ya sonra penalti almistiniz falan bunlar olmali... he bu arada taraftariniz orgutcu oldugundan mayislar sizindir biz nisanciyiz milliyetciyiz...

1|0
    0|0
    • ya nerelere çekiyorsunuz olayları şurda spor konuşuyoruz siyasete çekiyorsunuz nasıl bir düşünce yapısı gerçekten anlam veremiyorum neyi konuşmak isterseniz konuşun eğer maç üzerinden gidersek her takımdan bir şey çıkarırız eğer varsa bir şaibe bir olay emin olun uefa ya mail atıldı ya hani geri dönüşü olurdu lütfen daha yapıcı yorumlar yapın kuyruk acısıyla değil.

• ben yazdıklarına dön bak derim herkesin anladığı dilden konuşuyorum sadece ben hiçbir zaman fb yi şikeyle suçlamadım mahkeme kararı çıkana kadar da bir şey söylemem görmediğim ya da kanıtlanmayan bir şey hakkında konuşmam lütfen rica ediyorum genelleme yapmaktan vazgeç ha şike muhabbetine gelince her takım yapıyor umarım bunu anlamışsındır amatör liglerde de yapılıyor ama bu yıl kazanılan şampiyonlukda var mı bilemem eğer bu kadar maç üzerinden gideceksek bende fb şu maçta şunu yapmıştı derim bunu bulmak çok kolay sen sadece olaya fb gözünden bakıyorsun şike soruşturmasında siyasi sebepler var mıydı vardı hemde sonuna kadar ama bunu gs yaptırmış gibi konuşma olur mu bana sorarsan da tff fb odaklı çalışıyor hatta yani sizin yararınıza buna ne dersin sonuç odaklı konuşuyoruz diyorsun buna katılıyorum her konuda böyleyiz spordada siyasetdede her şeyde anlıycağın ben senin gibi değilim sadece olaya tek taraflı bakmıyorum evet takımımı seviyorum sonuna kadar seviyorum ama yanlışlarınıda

• söylerim benim için problem değil sonuçta belli yaşa gelmiş insnalarız değil mi doğruyu yanlışı ayırt edebiliyoruz görebiliyoruz değil mi umarım öyledir

• FERHATLAR SIZIN OLSUN ŞEREFLİ IKINCILIK UCUNCULUKLERDE BIZIM.

1|0
    0|0
    • off şimdide bunu mu kullanacaksınız Allah aşkına lütfen şampiyonuz işte neyin çekememezliği şeref konusunda ise tartışmayacağım :D

• peki burada bitirelim uzatmayalım herkes için hayırlsı olsun olur mu.

• tamam.

• Tebrikler

0|0
    0|0
  • generalim amiralim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...