Fenerbahçenin 7 kişi kalması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Normalde çok koyu bir taraftar değilim ama nedir bu 4 kırmızı kart ya... Adamlar 7 kişi kaldı şaka gibi bir maç. Son kırmızı kart haklı bir karttı ama diğerlerini görmedim. Ne düşünüyorsunuz maçı izleyenler?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Volkanda kasti tekme attı orda 5. Kırmızı çıksa hükmen mağlup sayılacakti yemedi vermeye ali palabiyik :)

0|0
    0|0
    • zaten yapacağını yaptı. amacı kırmızı kart vermek değil kazanmalarını engellemekti. başardı da. ayrıca volkanın hareketi kırmızılık değildi

• Ciddi faulü hareket bana mı öğreteceksin sen bende hakemlik yapıyorum

Erkekler Ne Diyor 16

• Hepside haklıydı bütün kartları gördüm Alvesinki eğer else orayı süzemedim ama oda doğru gibi geldi yani hakem gördüğünü çalınca böle oluyo sezon başından beri diyoruz hakem gibi hakem olsun FB maçlarda en az 2 kırmızı görür.

0|0
    0|0
    • ilkini görmedim sonuncu kesinlikle kırmızı kart katılıyorum ama öbür pozisyonda el yoktu sanki ben görmedim

• Kartlarda Bruno ve Mehmet Topuzun ki bence ağır karar buruno bana omzuyla vurdu gibi geldi izlemek lazım Bruno kırmızı değilse Caner olayı da olmazdı falan filan ama sonuçta olan oldu

0|0
    0|0
  • mına koduk bülent başgaaaaaaan sfdsdfgsdf
    şampiyon gs <3 sdfgsdf

https://www.youtube.com/watch?v=kGmybcG3_mY</a>

0|0
    0|0
  • Yuh...

0|0
    0|0
  • Fenevbahçe hiç bir zaman hakkıyla futbol oynamadılar. hep pislik yaparak oynadılar. amerikan futbolu gibi maç mı olur?

0|0
    0|0
  • çirkefe yattılar :D

0|0
    0|0
  • yenilceğini anlayınca tekme tokat küfürler havada uçuştu

0|0
    0|0
  • kırmızı yemek fenerbahçenin fıtratında var :D

0|0
    0|0
  • 2 gol yiyince kırmızı görmüş boğa gibi saldırdılar her kart haklıydı

0|0
    0|0
  • Fenerin huyu o finale dogru oynadi maclarda bakti kazanamiyor kavga obu cikartit

0|0
    0|0
  • hakem klasigi işte

0|0
    0|0
  • senin bile dikkatini çektiyse düşün artık...

0|0
    1|0
    • valla 2. golden sonrasını izledim 3 kırmızı kart verdi adam. sonuncusunda haklıydı dediğim gibi ama o verdiği 2 kırmızı kart ne alaka? ilk kartı görmedim yorum yapamayacağım ama

• Fenermi 7 kisi

0|0
    0|0
    • evet. skor 2-2 olunca 3 kırmızı kart verdi adam. 1 tane de önceden vardı 7 kişi kaldılar

• oha 4 kırmızı mı maçın özetini izlmem lazım kanka

0|0
    0|0
  • ne düşüneceğiz yine çirkefliği tutmuştur :D

0|0
    0|0
    • hayır maç 2-2 olunca aptal bir pozisyonda 2 kırmızı kart verdi hakem

• https ://w ww. youtube. com/watch? v=0JqyB_HJxec

bu hakemlerle kupa gelmez :D

• Beter olsun

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu sene bizim için büyü şanssızlıktı
    herşeye rağmen yinde ayakkta kalmayı başardık
    hatta şampiyonluğa doğru yürüdük
    olamadık canımız saolsun
    şikeci lakabı takıldı ortada görünen birşey olmamasına rağmen
    gerçek sikeciler saolsun şampiyonluk onları olsun çok doluyum şu anda :D :D

0|0
    0|0
  • ben izleyemedim çok merak ediyorum ya birisi anlatsınnn

0|0
    0|0
    • maç 2-2 olunca 2 kırmızı kart birden verdi ki bence haksızdı. ilki görmedim sonuncusu haklıydı

• Para almış kardeş belli değil mi tabi 2 ol birden attık korktu serfsiz hakem

0|0
    0|1
  • böyle 'büyük' bir takim icin cok utanc verici bir durum bu kadar düsmeleri yazik

0|0
    0|0
Yükleniyor...